Prijava

У. јеботе... Сви сањају Џимија. :)

U jebote, opšte lučenje vlage na Džimija :)

Ja sam poceo da lucim vlagu na mylycu, mora da proverim stadijumi zagorelosti.

I da, ja ne sanjam. Sta to znaci?i da li je istina d aujutro kad s eprobudis i pogledas kroz prozor momentalno zaboravljas sta si sanjao?

To je Предфинални стадијум :p
Pa rekoh već:

Sanjaš, ali ne pamtiš. Zapiši prvi san koji zapamtiiš, kao i svaki sledeći i počećeš da pamtiš snove lakše nego pre.

To je Предфинални стадијум :p

Hahahaha more znas znanje :)

Kad zapisujem, da li moram na papir ili mogu direktno tebi na pvt? Posto mi je komp uvek pored ruke a olovka malo dalje.

Može meni na pvt, ali ja sam stroga u odnosu lekar - pacijent. Iako sam ciganka.

Sta si mislila pod ovim "stroga" ? da li ti to imas neke predrasude da bih ja zeleo vise od odnosa lekar-pacijent?

Sanjala sam Kanamea kako sedi u ćošku i jede bananice.

To je znak ozbiljnog poremećaja. Potraži stručnu pomoć. :)

To znaci da je predhodni dan odradio lose posao, ti si ga kaznila i mislis d aje majmun:)))

To je znak ozbiljnog poremećaja. Potraži stručnu pomoć. :)

I mislila sam da je tako.
Ima li mi spasa?

Ne znam, idi na svetosavlje.org i pitaj oca Srbu.
Otac Srba je uvek tu da pomogne.

Timotije, ja znam da je on majmun, ali bananice?! :D

Hvala ti, Gambi, veliki duhovni vođo. Dugujem ti prvorođeno dete.
+

Ali ne ono moje i Kanametovo, alo breeee!

Đer, vama ugovorom dugujem. Čim prestane da važi ugovor, šaljem Gambiju prvo koje bude raslo u mojem stomačiću, ostavljajući vama vaše :D

Znaci drugo ide Gambetu, molim da se precizira, da ne prosipamo coveku dzabe utrobu.

Meni tek drugo? :(
Ali... Ali... Kme. :(

(štekam ti jedno prošlogodišnje, nemoj da kažeš nikome)

Jel ko od vas sanjao kad dođe iz kafane kući i legne spavat i sanjaš da si i dalje u kafani i piješ i kreneš ustat i ne možeš da jebe rak raka....