Prijava

Možda zato što si veličao Hitlera u poslednje vreme ovde a i okolo sebe i vredjao Jevreje.
Pa si sanjao sebe kao malog Jevrejčića.. Proradila savest :D

Сан ти је почео кад си чуо песму на радију. Онда је твоја подсвест (ре)конструисала неке слике које је у тренутку везала за ту песму на овај или онај начин. То је био баш неки кратак сан. Не верујем да сад има неко значење, вероватно је значио кад си био клинац.

Баш је кул тема.

Sad si se sjetio starog sna

Kako sam se setio? Tek kada sam se probudio, bio sam svestan da sam ga već sanjao. U detalje.

a pjesma koja je bila na radiju je to sve dopunila, ako nije i inicirala, sve od samog početka.

Predugo je trajalo, a i pesma je tek kasnije počela, da bi ga inicirala.

Nisi bio Hitler ili Ana Frank u prošlom životu

Znam da nisam. Kada sam sanjao Hitlera, hteo je da me tuče. :))

Сан ти је почео кад си чуо песму на радију. Онда је твоја подсвест (ре)конструисала неке слике које је у тренутку везала за ту песму на овај или онај начин.

Nemoguće. Mogu da se zakunem da je trajao bar 10 minuta, pesma nije mogla da ga inicira, obradi celog i da se probudim minut pre nego što se ona završi.

:) Само ти се чини да је дуго трајао. Могуће је и да је трајао десетак секунди.

Tek kada sam se probudio, bio sam svestan da sam ga već sanjao. U detalje.

E, to je onda već nešto drugo. To može da znači da nikad i nisi sanjao taj san (možda baš zato što si sanjao Hitlera prije neki dan, pa ti se učinilo da se nešto ponavlja. Svijest vara. Ludački)

Predugo je trajalo, a i pesma je tek kasnije počela, da bi ga inicirala.

Vrijeme u snu nije isto kao ono kad si budan. San traje mnogo kraće nego što ti se čini; za početak. A samo misliš da si je čuo pjesmu na kraju, tj. tek kad si je postao svjestan.

'Bemu, jesi l' tražio racionalno, il šta? :)

Vaši celokupni odgovori nisu zadovoljavajući.

Sanšajnov je zanimljiv (:)), ali nisu zadovoljavajući.

MYLYCE! Odgovoraj, da te ne bi sanjao!

znam da , kada sanjaš dva puta pred sobom, ili dve opcije, konkretno u tvom slučaju to da te sa jednog i drugog kraja cevi čeka skoro sigurna smrt, imaš trenutno neko dvoumljenje u životu, treba da odabereš između nečega i nečega ba makar to bila i banalnost. A ovo za pesmu mi se desilo zilion puta...

'Bemu, jesi l' tražio racionalno, il šta? :)

Ok, tražim iracionalno. :)

Ja sam sanjao gomilu ljudi koje vi ne poznajete i dve kuće koje vi ne znate, tako da ne znam zašto bih vam pričao san uopšte. :)

konkretno u tvom slučaju to da te sa jednog i drugog kraja cevi čeka skoro sigurna smrt

Ali ja sam sišao. Na metar od vrata. Izlaz je tu.

trenutno neko dvoumljenje u životu, treba da odabereš između nečega i nečega

Jedino dvoumljenje koje mi sada pada na pamet je, da li da se prebacim na grafički ili da ostanem na ovom smeru i probam nekako da završim...

Sad kontam da moram da ostavim sve iza sebe i da krenem na prema izlazu. Da izađem ako hoću da se spasem.

Teraj sve u kurac, napuštam fax, pičim za Beč, upisujem tamo fotografiju!

Костићу, у питању је твоја потиснута жеља да се пријавиш за учешће у Нинџа ратницима. Није срамота то што ти се допада поменуто такмичење. Ако ти нека емо другарица замери на тома, пошаљи је у курац. Буди природан, буди свој!

Костићу, у питању је твоја потиснута жеља да се пријавиш за учешће у Нинџа ратницима.

Ne! U pitanju jeste potisnuta želja za prijavljivanjem, ali na Evroviziju! :)

aj da ti dam frojdovski odgovor stefane :)

Kao, mene (dok sam još mali) i još jednog klinca nemački vojnici dovode do neke prostorije. Mi se nalazimo a nekom balkonu, dok se iznad nas nalazi jedna šipka, duga 10 metara, koliko i cela prostorija.

dugacka sipka je obicno los znak, i predstavlja falus. jel bila debela? mislim ruke ti male (dete si), pa valjda ima onako da se "uvati"

spod nas je neko žbunje. Iznad je stakleni krov, kroz koji ulazi sunce. Nas dvojica treba, rukama, da pređemo tu šipku i dođemo do kraja prostorije, na kojoj se nalaze vrata.

e ovo vec ne valja :) neko te tera rukama da predjes sipku, i dodjes do neke prostorije na kojoj se nalaze vrata, da tu "svrsis" to. jos te neko tera. ovo žbunje ispod takođe dosta govori.

Ako padnemo dole, umiremo. Ako stignemo do kraja, znamo da će vojnici pucati u nas.

ako padne, sranje. ali me muci ovo sto i ako dodjes do kraja opet sranje... ima tu nekih dubljih problema

Krenuli smo i stigli skoro do kraja. Našao sam neku cev, koju sam nekako uspeo da odlomim na jednom kraju, i spustio se dole dok se ona krivila. Nisu me videli, jer su pričali nešto.

hm... hvatas drugu cev, i spustas se na dole dok se i ona krivi na dole... dobra stvar je sto te nemci nisu provalili.
ovo bolje da ne pricam sta je.

Pogledao sam u vrata, koja su vodila napolje. A onda sam čuo pucanj i brzo se okrenuo gore. Čuo sam ovu pesmu:
bla
Dok sam posmatrao tog drugog klinca kako usporeno pada dole.

pucanj je neki simbol završetka verovatno, jedina muka je što je nekako došao prerano. taj klinac nije stigo do kraja te cevi, koja je čvrsta. prekinuo ga je prerani pucanj, a ti si pao sa ove cevi koja se savija na dole...
liči mi na neku prevremenu ejakulaciju, nešto. obrni-okreni, loš seks.
mislio si da si pobegao tako sto si savio cev, ali osecaj nije dobar, zar ne?

eto, probao sam nekako ko frojd. jel si zadovoljan? mislim verovatno nisi ako sanjaš ovo, al jel si zadovoljan tumačenjem?

Naravoučenije: nikad ne otkrivaj i ne prepričavaj snove, naročito ne u detalje, naročito ne ovdje. :)

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaaaaaaaaaa

eto, probao sam nekako ko frojd. jel si zadovoljan?

Ismejao sam se k'o stoka, ali ipak nisam zadovoljan. :)))
Idemo dalje...

ali to je brate... cevka, moras da predjes, pucanje na kraju, zbunje dole, bezis tako sto savijas cevku na dole, nemci te cekaju, ovog upucaju pre vremena.

provali ostale snove gde sanjas nemce. mislim da simbolizuju neku ribu.

Још?

Закључили смо да си брзосврш, који је свестан својих гласовних немогућности, које ти онемогућавају учешће на Евровизији и на крају да нећеш да се пријавиш на омиљено ти такмичење, јер не можеш да се отргнеш од друштвених стега. И ти би још?

Унесите у записник: Могући мазохиста, не смета му јавно понижавање.

:D

који је свестан својих гласовних немогућности

Ti to meni?
Pa ja bih rasturio celu muzičku scenu! Mada i nije neka konkurencija...