Prijava

Sinoć sam sanjao da sedim u sobi sa još šurnjajest ljudi u crnom. Lava počinje da ulazi kroz prozor i ljudi kreću da se penju na ormane, nameštaj ili skupljaju u uglove, izbezumljeni. Iz nekog razloga, jedino ja tražim izlaz iz sobe dok su se drugi ljudi u medjuvremenu bukvalno zalepili na jedina vrata sobe bežeći od lave. Odgurnem ih u ugao i otvorim širom vrata da bih im pokazao da mogu pobeći, što oni ne čine (i dalje se penju na nameštaj i skupljaju na nekim ćebadima u uglovima). Izlazim sam, bez griže savesti.

Trenutka kada izadjem, shvatim da je čitava zemlja podeljena u rovove pune lave koje sam morao da preskačem (očigledno), ali bih onda upadao u blato koje je bilo puno ljudskih iznutrica. Kada sam se osvrnuo oko sebe, shvatio sam da se nešto desilo spolja, neka kuga ili slično i ljudi nisu imali šta drugo da jedu, pa su vadili ljudska creva iz blata i jeli ih. Ovo mi je relativno zanimljiv deo-video sam jednu trudnicu da jede iznutrice i iz nekog razloga sam mislio da je to dobro/zdravo za nju. I tu sam se probudio.da, pretpostavljam da ovo mora imati seksualnu konotaciju

*da, pretpostavljam da ovo mora imati seksualnu konotaciju

Ja sam gotovo sigurna da čitav tvoj san ima seksualnu konotaciju.Reci mi prvo slovo tvog momka ili osobe koja ti se sviđa trenutno?

Butt, ako si zaposlen vreme ti je da menjaš firmu jer te ovde previše opterećuje radno okruženje u kojem niko ne želi da napreduje nego samo ponavlja rutinske radnje kako bi pregurali dan i dobili platu na kraju meseca. Ako nisi zaposlen, treba da promeniš okruženje u kojem si jer imaš ambicije da postaneš nešto više od onog što ti drugi namećuč

U svakom slučaju, treba da prestaneš da jedeš tešku hranu pre spavanja. Pasulj izaziva naročito komplikovane snove.

Ja u zadnje vreme sanjam da mi je neko u sobi, da su tučem sa tim osobama/osobom,pa kako te osobe stoje pored kreveta i posmatraju me .....i u zadnje vreme isto sanjam kako skačem sa skakaonice u vodu,sav sam izubijan.

Dok mašem sokom, napuste me dva klinca. Krenu niz stepenice i u tom trenutku mali ker, jebeni Lesi, lajući krene ka meni. Ne baš uplašen krenem ka klincima, govoreći im da možda imam problem ali oni me iskuliraju, stariji od njih govoreći da ga nije briga. Potom odlaze. Ker nastavlja ka meni, i dalje lajući. Pobegnem mu za kratko gađajući ga sokom, zatim se on popne na neko uzvišenje govoreći da ljudi kažu da je ovo najviše mesto u gradu ali da ga on prezire. Samo što izbegnem taj skok, on se nađe na još većem uzvišenju i opet svom silinom skoči na mene. U tom trenutku probudim se sav naježen mašući rukom u vazduhu, pokušavajući da se odbranim.

02/04/2011 06:18 AM

Ovako , imao si probleme sa nekim klincima koji su te iskulirali , nekoliko dana pre tog sna si prolazio pored neke kuce koja te je pogledala onim njihovim jebenim pogledom suznim ocima ocekivajuci da ces joj malo leba , ali ti si naravno prosao pored nje.
I tako..
A ja sam sinoc sanjao (kao i obicno) da sam medju cuvarkama plaze.. i ne treba mi nikakvo objasnjenje.. xD

često sanjam vrane.... Gomile i gomile vrana na nekom ogolelom drvetu. Ja uzimam vazdušaru i skidam ih, al stalno iskaču nove :P

To samo dokazuje vašu seksualnu nesigurnost.

Sanjao sam da mi je u četvrtom osnovne učiteljica zaključila keca iz matematike. Onda kako plačem otprilike 5 sati (pošto sam i tad plakao dok dobijem četvorku a kamoli keca). Onda odjednom kako spavam i probudi me neki vilenjak i kaže, citiram : "Ne brini se mali, sve će biti ok". I probudim se. Svašta.

hvala na savetu. Pokušaću da se iskontrolišem u sledećem snu.... U međuvremenu... Sanjao sam pre neko veče (u donjem milanovcu) da silujem malu decu (od 9do15 godina) i njima se to sviđalo....jel to i dalje silovanje ili više nije tolko bolesno?

Sanjao sam pre neko veče (u donjem milanovcu) da silujem malu decu (od 9do15 godina) i njima se to sviđalo....jel to i dalje silovanje ili više nije tolko bolesno?

Ako im se sviđalo,sve je ok.

Ja često sanjam neko brdo preko kojeg treba da pređem,ali da čuvam da se ne izgubim u neku dolinu đe žive slijepi ljudi.Ponekad tamo zađem i oni počnu da me vataju(a slijepi su).I ja trčim,trčim i u jednom trenutku se pojavljuje moj komšija(radi u vojksu) i počne da me brani od njih i oni se smire i postanu kao moji prijatelji.

Ovako , imao si probleme sa nekim klincima koji su te iskulirali , nekoliko dana pre tog sna si prolazio pored neke kuce koja te je pogledala onim njihovim jebenim pogledom suznim ocima ocekivajuci da ces joj malo leba , ali ti si naravno prosao pored nje.

Nešto na ovu foru, a? Ok, kontam da je poenta da pružiš nekakvo objašnjenje prethodnom liku koji je postovao, no izgleda da je diplomatski odgovor ipak najbolje rešenje, zar ne?
Kako god, hvala na objašnjenju. :)

Ja sam gotovo sigurna da čitav tvoj san ima seksualnu konotaciju.Reci mi prvo slovo tvog momka ili osobe koja ti se sviđa trenutno?

Ne svidja mi se niko, trenutno :)

Bio sam pod utiskom da bi ta žena trebala da predstavlja mene samog, ne znam zašto...

Butt, ako si zaposlen vreme ti je da menjaš firmu jer te ovde previše opterećuje radno okruženje u kojem niko ne želi da napreduje nego samo ponavlja rutinske radnje kako bi pregurali dan i dobili platu na kraju meseca. Ako nisi zaposlen, treba da promeniš okruženje u kojem si jer imaš ambicije da postaneš nešto više od onog što ti drugi namećuč

Ne verujem da je do posla (to je jedini deo mog života na koji nemam zamerki), mislim da je ličnije od toga. Ali ima tu nešto, zanimljiv ti je ovaj zaključak.

U svakom slučaju, treba da prestaneš da jedeš tešku hranu pre spavanja. Pasulj izaziva naročito komplikovane snove.

Verovatno.

:)

Teško je tumačiti snove bez poznavanja subjekta. Svako ima drugačije slike, samo su arhetipi isti.

Bruce , Vesna i Milan Tarot niko cetvrti , peti i sesti..

Ja sam ti Frojd za te stvari.