Prijava

Nego, dal' biste vi stavili mikija sulejmanija u reprezentaciju?

Treba da bude prva zamena Tosicu i Krasicu. Po meni bar... A nasa liga je merilo,pa covek zove iz nje igrace? :D

Treba da bude prva zamena Tosicu i Krasicu. Po meni bar... A nasa liga je merilo,pa covek zove iz nje igrace? :D

Мојне замена њима. Треба да игра стандардно полушпица, такорећи између њих, по средини.

Pa ono peki, kako je Kežo igrao tamo, a kako u drugim klubovima :) A u evropi, eno Ajaksa, nacionalnog prvaka popio petardu od viljareala čini mi se :D

pre dva sata sam video tosica i neke ostale fudbalere...s obzirom da ne pratim fudbal ne znam im imena...a mislim da je ovaj bio tosic

Јел сигурно да ће овај Мандић из ВК Партизана да игра за Србију? Други Прлаиновић изгледа црногорцима. Добар је

Па рекли су да хоће, е сад ко зна шта ће још бити. Мој имењак и презимењак лоло

Иначе, видех Красића јуче, шета се човек по Косовској Митровици. Јел зна неко зашто он није у Аустралији?

Jer će igrati, lolo. xD

Сулејманију треба дати капитенску траку и правити тим по угледу на предратну игру!
Љајића форсирати. Матићу, Стефану Шћеповићу дати шансу.

Весељку дати дрес и нек се слика са свима још једном па правац деци и унуцима

Весељку дати дрес и нек се слика са свима још једном па правац деци и унуцима

Ахахахах!

Не озбиљно, код Антића би сад најјачи састав играо пријатељске, најјача постава од почетка, па после измене. Кореји би лагано увалили минимум 3 комада, а Аустралији би се "реванширали" као људи.

Ovaj majstor vezba igru,formaciju i taktike na prijateljskim,tako sto zove svaki put 8 novih,pa sledecu opet 7,i tako u krug.Pa dodje u kvalifikacijama izvede skroz desetu postavu,pa puknemo od Estonije.Sine,ne moze to tako,u prijateljskim treba da dajes sansu onim standardnim reprezentativcima koji dobijaju manje sansu,koji su na klupi,ubacis njih trojicu,pa sledecu tekmu dvojicu...a ne da zoves Petronijevica iz Borca iz Cacka.ALO!

+! Кој курац више?! Јебали га они, сад нашо да глуми мајку Терезу и зове сваку шушу у репрезентацију.

Ајакс објаснио, слику и мрш кући. :)

Ајд да мало направим пребац, шта мислите сад као се Дуда Ивковић вратио, хоћемо направити нешто на Европском?

Ајд да мало направим пребац, шта мислите сад као се Дуда Ивковић вратио, хоћемо направити нешто на Европском?

И друге репрезентације иду са веома јаким саставима, тако да, биће зајебано. Али да имамо шанси, имамо. Дуда је то.

Можда је добро што се Мрдаковић повредио. Можда би се још један искусни ветеран наметнуо Пижону

Стефану Шћеповићу

Au brate... :D Bolje Petronijevica neka ostavi... :DDDD

Frankie,nema razloga da se ne borimo za medalju po meni.Krle je igrao fino ove sezone,Teo isto,jedino Novica i Tepic brinu malo,ali ce Duda naci i za njih zamene ako treba.Savanovic naravno pokidao,ima tu jos igraca koji su odigrali na vrhunskom nivou...Mozemo do medalje bez problema...

Nego, da pitam nešto. Zašto mi toliko očekujemo od naše repke, kada ustvari nije ništa posebno? Da bismo bili u rangu ekipe u top 8, trebalo bi da imamo sve igrače iz najjačih liga. Uzmimo da imaju 4 najjače lige, iz tih liga 4 najjače ekipe, pa vi vidite koliko mi tu imamo igrača. U italiji : Deki u interu, brkić u udinezeu, a brkić je rupa. u španiji : ...
u engleskoj: skoro cela odbrana, ali to nije dovoljno. i u nemačkoj subotića... ruku na srce, ja bih bio zadovoljan samim plasmanom na SP/Ep, a kamoli prolaženjem dalje :P
ili to, ili dimamo stalnog selektora ranga Antića, što neće biti.

Ne slazem se bas...Koga to Hrvati imaju,pa ljudi pricaju da su bolji od nas.Koga to Rusi imaju,pa su kao bolji od nas? Koji Nemac je uspeo negde sem u Nemackoj? Imamo mi odlicne igrace,i steta je sto je Antic smenjen,jer su pokazali kako mogu da igraju ljudi...Ove godine bismo pisali po ovim kvazi reprezentacijama...Italijani,Nemci,pa Englezi bi ubili za tandem Vidc-Subotic,plus Bane Ivanovic i Kolarov.Krasic je odlican,Bambi sve bolji.Jedino nam spic fali,neki kao Vucinic,koji ce ni iz cega da da gol..Imamo zadnje vezne,imamo plejmejkere,golmani su nam ok,samo nam treba dobar trener i to je to.Pa sta je kao Juzna Koreja bolja od nas,pa je stigla do osmine finala? Ili Usa? ili ne znam ni ja ko jos...Realno smo medju top 15 ekipa,a sa Anticem smo lagano mogli do top 10...

Бвлдга, па и ја то контам, само штета за Новицу што се није наиграо ове сезоне, тако да мислим да ће му жеља бити још већа. Тепића искрено не волим, не знам зашто, а Саван је на врхунцу.

Не знам шта бих вам каз'о. Тепић, Мачван, Радуљица, Величковић, Бјелица, Рашић, Богдановић, Перовић... Нису се прославили ове године. Пет минута просек.
Теодосић је нешто нервозан целу годину. За Крстића неће да дају 20000 још.
Сви репрезентације са најјачим тимовима. Ивковић... Ко зна

Nego, da pitam nešto. Zašto mi toliko očekujemo od naše repke, kada ustvari nije ništa posebno? Da bismo bili u rangu ekipe u top 8, trebalo bi da imamo sve igrače iz najjačih liga. Uzmimo da imaju 4 najjače lige, iz tih liga 4 najjače ekipe, pa vi vidite koliko mi tu imamo igrača. U italiji : Deki u interu, brkić u udinezeu, a brkić je rupa. u španiji : ...
u engleskoj: skoro cela odbrana, ali to nije dovoljno. i u nemačkoj subotića... ruku na srce, ja bih bio zadovoljan samim plasmanom na SP/Ep, a kamoli prolaženjem dalje :P

Брате, кад Црна Гора може да буде прва у групи поред Енглеза, кад Јапан, Гана и Парагвај могу у други круг, неки чак и у 8 најбољих на светском, онда и ми можемо бар да играмо редовно првенства са:

- Капитеном Манчестера и можда најбољим штопером данас.
- Десним беком који је стандардан у Челзију, и један од најбољих у лиги
- Левим беком који је један од најбољих у лиги и кошта ко-зна-кол'ко
- Другим штопером који је у идеалном тиму Бундеслиге
- Десним крилом који једини ваља у Јувеу
- Централним који игра 100 година ту, и најтрофејнији је наш играч

Па плус Кузмановић, Тошић, Тадић итд итд итд. Јесте, имамо рупа, али погледај какве остале играче имамо. Па кад могу Парагвајци у четврт финале СП, можемо и ми ваљда на ЕП, мајке му га спалим.