Prijava

Ljudi mator je Lusio, neko ko ce da igra 5 dobrih sezona...

Млад је Хумелс за вођу... треба још мало искуства, мада и сад је одличан. И зна ли неко колико је Борусија уопште заинтересована за распродају? Мислим, сем Сахина који је већ отишо.

Onda definitivno bane ivanović .
Ili nek uzmu vođu bragine odbrane, ko god da je, genije je! :D

Borusija već prodaje tim, izgleda da ih je stislo zbog premija, dovode neke anonimuse, a pušten je trač da im odlaze barios i subotić, ako je tako gotovi su...
EDIT : a sahin im je bio motor ekipe, ne znam šta im bi da ga puste.

Zato Kagava ima da prska :D

Ја чуо само за Суботића, али било би штета сад да се распадну и продају пола тима. Ако остану биће занимљиво пратити их у лш.

Kagava kralj!

MA mogo bi Humels to da istera ili taj neki Bragovac...

Завршиће као Волфсбург оне године кад су освојили. Продаће све што ваља, узети пар солидних странаца, неће успети да се снађу на два фронта (ЛШ и Бундеслига) и завршиће негде у средини.

Neće oni biti ništa posebno, jer ako ne dovedu par proverenih igrača, ima da ih pune redom. Mislim, da im dođe valensija ugazila bi ih. Numeju digraju na rezultat i to će ih koštati. Čak i barsa zna da igra na rezultat, ono njihovo davljenje lopte do besvesti kad vode :P

Завршиће као Волфсбург оне године кад су освојили. Продаће све што ваља, узети пар солидних странаца, неће успети да се снађу на два фронта (ЛШ и Бундеслига) и завршиће негде у средини.

+ 1

То као са Волфсбургом делује као реалан сценарио. Нажалост. Мада ја бих ипак волео да их видим у пуном саставу у ЛШ, али продали су Сахина а довели неког анонимног Хрвата, уосталом видећемо шта ће бити до краја.

Што Бошњаци изгубише од Румуна?

Шта ћемо са овим нашим несрећама што играју сутра да се "реванширају" Аустралији? :) Не контам како неком можеш у пријатељској да се реваншираш зато што те је избацио са светског...

Гледао Жонпија данас на некој конференцији. Да извучеш првог лика из локалне кафане, више ће на селектора да личи. Али увек ме увесели његовим идиотским изјавама. :)

Nisu Rumuni buranija,a nisu ni Bosanci velesila...Kod kuce mogu da igraju sa svakim,a na strani kako-kad...

Ја нећу ни да мислим на то уопште. Одма ми ударе флешеви са свецког и изнервирам се.

Dvajt
Ја нећу ни да мислим на то уопште. Одма ми ударе флешеви са свецког и изнервирам се.

Ја сам после 1-3 са Естонијом и престао да их пратим. :)

Невероватно, прошле године у ово време смо били фаворити из сенке пред СП. Годину дана касније имамо везне фудбалере од 28 и 31 годину из Борца и Офке. :)

Džeko pizdeo što ga dovlače s'odmora :) Ustvari, svi su lolo
Nego, dal' biste vi stavili mikija sulejmanija u reprezentaciju? mislim, holandska liga nije neko merilo, ali je jedan od retkih koji je osvojio nešto bitno ove sezone od naših.

Peki,sve pare na kengure,ima da nas unerede samo tako.Ovaj majstor vezba igru,formaciju i taktike na prijateljskim,tako sto zove svaki put 8 novih,pa sledecu opet 7,i tako u krug.Pa dodje u kvalifikacijama izvede skroz desetu postavu,pa puknemo od Estonije.Sine,ne moze to tako,u prijateljskim treba da dajes sansu onim standardnim reprezentativcima koji dobijaju manje sansu,koji su na klupi,ubacis njih trojicu,pa sledecu tekmu dvojicu...a ne da zoves Petronijevica iz Borca iz Cacka.ALO!

Nego, dal' biste vi stavili mikija sulejmanija u reprezentaciju? mislim, holandska liga nije neko merilo, ali je jedan od retkih koji je osvojio nešto bitno ove sezone od naših.

Шта није неко мерило? Па погледај где су у Европи њихови тимови. Сулејмани можда најбитнији играч тог тима, Тадић најбољи асистент лиге, а он зове Јованчића неког и Мирића (ако се тако презива). Дилеја.

Ја мислим да би било срамота да одемо на ЕП а да тамо Пижон седи на клупи и даје изјаве.

Јел сигурно да ће овај Мандић из ВК Партизана да игра за Србију? Други Прлаиновић изгледа црногорцима. Добар је