Prijava

bvldga : Lukas Leiva ima najviše oduzetih lopti u PL. Za ostalo se slažem

Brate to iznad ti je recenica od coveka koji radi u Savezu,pa ako on lupa,onda lupam i ja...A covek nam je davao 33(lupio sam broj) meca nase i druge lige koji su namesteni,i promasio 5 komada MOZDA. Dodje i kaze,igrajte Cuka daje gol na tekmi,1.9 kvota. Cuka 5. min 1-0,do tad sut na gol 10 kola nisu igrali...Ne vidim zasto bi covek lagao,posto to uopste nije nemoguce.Drugo,predsednik BASK-a je u upravnom odboru Partizana,sto bi automatski znacilo da covek mora da ode sa te funkcije,a verovatno mu je prilicno fino tu.Ovako ostaje na funkciji,dobije kes,sledece sezone zaradi jos kesa,i mozda onda udje u Prvu ligu....

Lukas Leiva ima najviše oduzetih lopti u PL

I Berbatov je jedan od najboljih strelaca lige,ako ne i najboji,pa opet po meni,a izgleda i po Fergunson,ne valja...

То што је Лукас ове сезоне мање трагичан него у претходним га не чини квалитетним играчем. :) Јесте напредовао, али не улива ми поверење никако. Већ рекох, леви бек под обавезно, Керолу треба мало времена да се прилагоди и уигра и да га не јебавају повреде стално, и биће то добро. Један ок млад нападач за на клупу, Ешли Јанг би легао ко будали шамар и још један добар штопер.

Aaa, dobro dobro :) nego me samo zanima, pošto BASK nije privatizovan, predsednika postavlja i menja UO. e sad, kolike su te pare da bi on s njima umirio UO, PLUS sebi ućario još malo.

Treba i novi veznjak Liverpulu, nije stivi što je nekad bio. pozadi škrtel radi dobar posao, a džejmi je polako za staro gvožđe, čim oće neko da ga pretrči on lomi kosti.
Dvajte, Lukas je proglašen za igrača sezone tamo, pa ti vidi :)

EDIT : u Liverpulu, ne u engleskoj , lolo

Ешли Јанг би легао ко будали шамар и још један добар штопер.

Зар није уговорен његов прелаз у Манчестер?

E ajde i ja da pitam. Pošto je više nego očigledno da je Realu potreban dobar štoper, vođa odbrane, šta mislite ko bi se uklopio? Meni osim Vidića niko ne pada na pamet pa me baš zanimaju ideje.

Зар није уговорен његов прелаз у Манчестер?

Meščini da jeste...

predsednika postavlja i menja UO. e sad, kolike su te pare da bi on s njima umirio UO, PLUS sebi ućario još malo.

Ko zna na koliko stolica sede pa ti ostali iz tog UOa :)

Strajo : Milan vilotić :D Pa štajaznam, vidić je dobar, pujol otpada, kontam Kjelini, ili da murinjo dovede raću petrovića i napravi ga štoperom,lolo

E da bre, Kjelini...

Dvajte, Lukas je proglašen za igrača sezone tamo, pa ti vidi :)

Ма то му само навијачи набијају самопоуздање, није то сад ништа посебно. :) Мука ме и даље ухвати кад га видим како мрља са лоптом на неких 30 метара од гола. Меирелеш је доктор за њега, ипак.

Зар није уговорен његов прелаз у Манчестер?

Тражи га и Манчестер, али већ неко време га повезују са Ливерпулом. И кад укуцаш његово име на гугл прво изађе "ashley young liverpool". :) Мислим да су опасно загризли за њега.

StrajaKg
E da bre, Kjelini...

Не да га Јуве. Џон Тери, ако га упаре опет са Карваљом, на коњу су.

E ajde i ja da pitam. Pošto je više nego očigledno da je Realu potreban dobar štoper, vođa odbrane, šta mislite ko bi se uklopio? Meni osim Vidića niko ne pada na pamet pa me baš zanimaju ideje.

Реално, ако тражиш вођу, ретко ко осим Видића. Можда још само Тери.

Slazem se da bi Esli Jang bio taman za Liverpul,ali ne verujem da ce to da se desi. :) Ali recimo Charlie Adam iz Blackpoola bi dobro dosao.

A sto se tice Reala,njima treba neko kao Lucio,ko ce da bije,i ko zna da iznese loptu napred,da je doturi do sredine...Samo sto je ovaj mator..

Ma i teri gubi mesto, oće ljudi da im se isplati 30 miliona što dadoše nesrećnici za luiza. Pa da! LUSIO

Realno mogu i Adija da uzmu,dace im ga Zvezda za 3 milke. :DDD

nek uzmu aggera, brzo mi se razvija u master ligi lolo