Prijava

Peki D Boj, samo ti nastavi, pa ce i tebe traziti u gradu kao Dzimija.

Бога ми, то је овде једини знак клалитетног модераторског рада, бити тражен у граду. :))

Da, ja sam je upoznala pre par dana, pa zato i znam da je jedna glumica ovde, nije toliko poznata, 25 godina ima. Ako otkrijem predstave u kojima je glumila, lako cete saznati ko je. Nije jos glumila na filmu. (Tako da je jos relativno poznata, ali kasnije ko zna...) Eto, i ne znam zasto je sada bitna ova informacija...

Ok, Peki, ja se ne vređam, samo sam rekla...

Marcipan, još manje je bitno ko voli toplo a ko ladno mleko, pa opet napraviše temu na šes strana. Tako i sa 90% ostalih tema, čisto blejanje.

More, cuvaj ti glavu bolje:) Tamo sam citala neke morbidne zelje jedne luckaste devojcice, jebes slavu i moc;)

More, cuvaj ti glavu bolje:) Tamo sam citala neke morbidne zelje jedne luckaste devojcice, jebes slavu i moc;)

Морам да признам да не знам о чему се ради. :)

Oplemenjujem ti temu, postavljam konstruktivna pitanja, a ti tako... :))

Oh, Gospode. Zar ces me terati da trazim i citiram ti? Grupa Dzimi NACICU te u gradu. Prica se o nekim anusima, o nekim sipkama, svasta ponesto. Neki losi fetisi.

Ja nisam Vjerica šalio sam se ja sam Džiboni.

Oh, Gospode. Zar ces me terati da trazim i citiram ti? Grupa Dzimi NACICU te u gradu. Prica se o nekim anusima, o nekim sipkama, svasta ponesto. Neki losi fetisi.

Нисам упућен, озбиљно, а и немам фејсбук. :)

Можда је крајње време да отворим. :)

Zato se ti ovde i kurcis :P

Prica se o nekim anusima, o nekim sipkama

Hahahha, zaebano.

Inače, ja sam se nadao da će se tema razviti tako da pogađamo ko bi mogao da bude poznata ličnost.

Na primer, Džimi je patrijarh Irinej ili tako nešto. Mada može i da pretimo Pekiju, sviđa mi se i to. :)

Dadoh instrukcije...

Пуфница Вјерица Радета???
хахахахаха :))))

Ја сам Лепа Брена.

А шта ако је Корлеоне заправо Дарко Шарић? А?

a zato trazi onih 105 evra mita otiso u ilegalu pa mu fali keša