Prijava

mylyca
Мени углавном пријатељи на фејсбуку кажу директно на статусу да сам ретардирана и поремећена.

Ništa te ne lažu.

Ja bih stavio svoj status o'đe, ali ozbiljno...

NiSaM KreEw sHtO s@M KaO WaTr@ ZheEW ♥ MwAh MatChkItZe, tiGrItZe ♥

ko vas jebe odo ja praviti pjesmu...:D ko sto bi Tony rekao "ne trebaju mi ova sranja...ne treba meni niko" trance mi je dovoljan za sve... MOJ SAN...i zivotni moto MONEY POWER RESPECT ;)‎:) nova pjesma se radi...ova ce biti krvavi trance...kidace mozak do iznemoglosti :O

Ultra mega DJ! Krvavi buntovnik...

Znam da nisam prelepa al' i dalje me zele.. :)Nekada su me žene jurile,a onda sam prestao da kradem torbice :)

*Ti otišla kući, a palačinke ostale u Priječanima :D :PpP

Aa da Bog da bolji bioo =O
Ocemo zaj na trening =S =)
ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejsejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs ejs hahahaaahahhah :P

Ako budes ubijen / a sutra , ja ti necu doci na sahranu , jer cu biti u zatvoru , jer sam ubi / la piku koja je ubila tebe ! ! ! Posalji ovo svim osobama za koje bi zivot dao . . . < < < ♥ ♥ ♥ > > > Ginemo zajedno ! ! ! :DDD

ne znam ni gdje ih nalazim...

Marko Nedic- mislim da nikog ne zanima,ali nekad ja trazim neke slike po fejsbuku,izvadim karinu i samoispostujem se.proveo sam divnih 16-ak miseci radeci na verziji najboljih slika onih koje poznajem ili ne poznajem..ako vas zanima o kome se definitivno radi,posjetite moj sajt gugl imidz tacka kom zarez provajder,tamo ce vas sve obavjestiti

Fendik Scylenscyliabass Straightedge воли ово.

Marko Nedic- eto kad mi neki lik iz indonezije po-lajknuje status..ej,jesi is'o na gugl trenslejt? moras da pronadjes ovo,vidi,ovo,kopiracu ti '' gugl imidz tacka kom zarez provajder '',eto,je li sad lakse?

Ја сам имао најдбилнији статус на фејсу... гласио је овако

ГО ЕНД ФАК ЈОРСЕЛФ!

samo da vas obavestim pre nego sto stavite neciji status ovde.
vasi prijatelji dosta govore o vama :)

Како могу статуси пријатеља са фејсбука да говоре било шта о мени? Ово ти је Келте, баш глупав пост.

ПА ја имам ретардирану родицу која објављује најглупље статусе, пријатељ ми је на фејсбуку, и шта ћу јој?

Како може нешто што моји пријатељи објављују у статусу да говори какав сам ја?

Међу пријатељима на том сајту и на мајспејсу ја имам сјајних људи, боженствених жена, одличних писаца крими-романа итд...

Али има и дебила, јасно!

Небитно.

Чему тај панични тон: ,,само да вас обавестим, то говори о вама".

Ја нпр. обожавам Милицу Јовановић, пошто је добра пичка, и зато ми је пријатељ на ФБ.

Она објављује најглупље постове на свету - Шта то говори од мени?

Тешко срање.

Људи слободно пиштите глупе статусе, без икаквог страха да то било шта говори о вама.

Matzkitca sam naybolya u gRadou i schiRe. xD

basH je dobwo Biti jA

da li je normalno da moram sutra ustat u pola 6 i ucit do 10 sati i u 11 na predavanja ja ne mogu uzivatu ucenju kao u cokoladi i u rumu :) mozda vi znate kako ti postic

Znaci ljudi, samo sibajte gluposti bez ogranicenja...

Dobra tema ima ono fazon
sto u zadnje vreme sve devojke stavljaju a mene nervira

.. i na podu...
i na stolu..
i na krevetu...
i na travi..
i na pesku..

Ja taman mislio.. jebote... ove bas vole da se karaju..
kad ono za par minuta dopisu...

..Da ostavljam TORBU

Ljudi ova tema bi se mogla pisatu u nedogled jer je i sam Ajnstajn lepo rekao da su samo svemir i ljudska glupost beskonacni ali da i nije bas ubedjen u beskonacnost onog prvog... Daklem moglo bi se ovde pisati, i pisati, i pisati... Ja sam obrisao gomilu ljudi (cak i neke koje znam,one koje ne znam gotovo da i neama medju mojim "prijateljima" ) iz liste prijatlja zato sto su napredovali sa posranim statuseima svakodnevno, ali pobednik je sledeci: "Zhashto mi neki neznanci shalju na chatu ciao swce , cao lutko, hi beybe is pichke materine kad ih ja i neznam"

Ne zeli da joj ljud salju ovakve stvari? Pa lepo onda izbrises nepoznanike iz liste prijatelja (ali to bi bio tezak udarac na njenu "kulocu" jer ako nema bar 800 prijatelja gubi 10 poena u startu) ili moze da skine sve one slike na kojima jedva i sise da je necim pokrila a dupe vise od pola viri ("riba" '96 godiste).

sijam ko dijamant, skupa sam ko pradaLike-ujesh status i ja ti na zid okachim tvoju najbolju profil picture(za koju ja msm da je najbolja xD ) :)
(Ubi' dosadu -.- xD ) ^^

Blesava,
luda, šašava, otkačena, blentava, smotana, vesela i nasmejana...
pametna, mudra, sposobna, jaka, svoja... bezobrazna, namazana, oštra i
opasna! Sve sam to ja, ali pitanje je šta ću dozvoliti prvo da vidiš.. :))))
Nisam zgodna al sam ne zgodna

ii naravno onaj tradicionalni

* Łjub0m0rne DuShe m0gU dA mł pUsHe

Ja sam iskreno mislio da cu samo ja ovdje postovati gluposti, ali vidim da moji i nisu toliko "pukli"... :)

Jedwa cekam petak, biceee l00000diloooooo! :))))
Nocas zurka, haos, l000dilooooo, ne moze nam niko nista, idemooooo :))
Usla preko fona i napisala : Vozim se sa ortakom na skuteru

1.Ti si tako sladak.... :D...2.Imas dobru dusu..hehhehe.... 3.Slika na profilu ti je super....:DDD...4.Ti i ma znas ti ko..hehhehe :DDDDsutra se DRAZEN ode opet gotiviti sa svojom standardnom ekipom

"sada sam tako siguran da je zivot samo san moja dusa bolime dali neko volime dal sam ikom ovde ja potreban :((( XD

Mrzim kad me neko gleda s VISOKA, a toliko je NIZAK da
kad pljune utopi se !‌"

HHHAAHAHAHHAHHA

Inače, ne mogu da se odlučim jer ima mnogo glupih, ali ovaj mi, npr., trenutno visi na vrhu stranice:
"hmmm sta radim... heheh jedem sampinjone i pijem njihov sok iz tegle.... ahhhhh ta aroma hahhahaha" <= kill yourself

*doso sad sa trcanja, pojeo dvije jabuke i sad cu ribu pomfri i kecap, mmm

Lik je u svakom slucaju wtf...

Ako su vam prijatelji retardirani i glupi i nerviraju vas zašto su vam "prijatelji uopšte? I da, kao što je celt rekao, ako ih stvarno gotivite onda nešto nije u redu s vama.

kako je?Vise volim BITI mamuran nego americku tortu.

* C.N ne gleda youtube nego youtube gleda C.N.-a

Ako su vam prijatelji retardirani i glupi i nerviraju vas zašto su vam "prijatelji uopšte? I da, kao što je celt rekao, ako ih stvarno gotivite onda nešto nije u redu s vama.

Pobogu, kako da ti objasnim da ti SVAKO može biti prijatelj na glupavom fb-u. Ako ideš s nekim u razred, naravno da ćeš ga prihvatiti za prijatelja, iako je retardiran.
Zapravo, nisu retardirani, samo pišu nebuloze.
A gotivim ih jer su mi SMEŠNE. Tačka. Baš me zabavljaju. Može mi se.

Сва срећа па ја немам пријатеље. Мислим, на фејсбуку. :) Ево, има већ две године како се сви разбацују тим фејсбуком, ако не и више, и бога ми, ни у једном тренутку нисам пожелео да отворим тамо налог.

to peki, kralju