Prijava

Meni nije ni malo jasan ovaj sajt. Dođem ovde da se nasmejem malo i čitam šta se ovde radi, a ono, svi dižete galamu oko nekoliko ljudi koji se zezaju za sebe i nikoga ne vređaju i prozivaju. Pa šta ako pišu o tome da jebu? Video sam i tebe, celte, da pišeš vulgarnosti, pa ništa. Šta ste se svi navrzli na tog Kiku boja?

Meni nije jasno koji greh su doticna gospoda pocinili. Guzili neke maloletnice? Ako su pisali na glupoj temi (koliko god bila glupa), to valjda nije zabranjeno? Preciziraj malo njihove grehe, da vidimo sta se sme, a sta ne sme.

Inace, i ja sam mislio da je ovo tema na kojoj mozemo da se izvinimo za svoje seksualne podbacaje. Moracu izgleda da otvorim sopstvenu.

nisu bre problem vulgarnosti, ja ne da ih pisem nego rasturam :)
muka je sto su otvarali x tema i spemovali sajt kad se prebaci tema u podforum igre, a to posle sve mora da se sredjuje i ide na zivce... aj mrzi me da objasnjavam. znaju oni koji su ucestvovali u svemu tome, i tolko,.

Jebem ti sunce, izgleda da sam slučajno zgutao neki esid.

ok, da razjasnim:

ako se neka tema zakljuca, ili prebaci u podforum igre, nemojte otvarati temu sa maaaalo razlicitijim nasovom a istom tematikom, i stavljati je u podforum razno, samo da bi bilo na ovoj desnoj strani.
to je spem.

K'o spemuje, dobiće po pičci. Je l' tako, mod?

ја само гледам и љољујем

Kuku, šta ga buke oko jebanja.. O.o Ako bude ponovo nekog kolektivnog banovanja mojih kolega jebača 'oću i ja da budem na spisku iz jebačke solidarnosti.

Ja jebem!

ja nisam otvarao teme za jebanje...ali ako treba evo ja se iskreno izvinjavam što jebem...

ne mogu da kažem da neću više...hoću...i volim...i mogu...ali ako smeta evo ja se izvinjavam...

Kelte na kakvim si heroinima bio kad si otvarao ovu temu? :)

Nije spem,to je Jebanje!
Jebemo!

sto gamby... pa bolje valjda ovo nego da banujemo pa opet isto, pa opet banuj pa kurci palci...
ovako bar ljudi vide obavestenje :)

a jebite se bre, ko vam brani.

(al u podforumu igre) :)

Е дај не зајебавај више , ајде бануј кад ти се диго да банујеш!

Pa ne znam, mislim prisilno traženje izvinjenja mi je tako... Njah.

A što si ih banovao, u to ne ulazim. Spemovali jesu u pičku materinu, al' ja sam pristrasan jer su mi Dane i Burzum jedni od najgotivnijih likova ovde.

Kad već banuješ, mogao si da pobanuješ i onda baciš temu u Informacije i FAQ, a ne ovako... Stvarno mi je bezveze ovo. Ne zbog bana nego zbog ovog "ljubi mi patike da ti ne bih koske slomio".

Nije kul brate, nije kul.

ajde gambi ne zajebavaj, ista si mirodjija ko onaj doter... ovo i treba da bude zajebancija, mislis mnogo me boli stojko da mi ko sto ti kazes neko virtuelno ljubi patike. zato su i odbanovani, posto mi bilo krivo, ajd nigde nema obavestenja, pa ne ide da banujemo, a na isto ce da dodje. kakvo ljubljenje nogu, kakvi bakraci, jebalo vas jedno pisljivo napisano izvinite clanovi, necu vise da vas smaram spemovanjem temama, ko da je to neka velika stvar.
od svih jedino je dankan ukapirao sta sam hteo ovom temom.

Јебига , Данкан је наш вођа , он мисли за све нас.Што ми морамо да лупамо главу.

Џими

Бог јебе.

* pre 18 minuta

http://vukajlija.com/forum/teme/15420

Čekam da se izvini! :)))))

Šalabajzer
Џими

Бог јебе.

* pre 18 minuta

http://vukajlija.com/forum/teme/15420

Čekam da se izvini! :)))))

A neeeeeee, on je jedan on onih...