Prijava

Овако брате, видим послао си ми ПВТ, озбиљан си шатро гистро. Мени је персонална сатисфакција да спамујем ЈА ЈЕБЕМ. Нисам јебо од августа 2008. девојку нисам имао скоро годину дана, и оцу да спамујем јебем на Вукајлији, а сем тога сам пијан ко буља. Мени је лепо, ја се осећам боље, Пеки ме је казнио 2 дана због спема, теби нико није тражио да ме одбанујеш. Да се ја теби молим ко Дажбогу или Морани, да ти се извињавам е нећу баш. Мени је бан 2 дана ниси морао да мењаш. Издржао бих без проблема. Стварно немам баш ништа против тебе, симпатично ми је то што зивиш у Ирској. ја баш волим Ирску. Али да ти ја шаљем извињење е брате не може, па макар ти и ја пили пиво у ксту кад дођеш у матицу. Кажем ништа лично, кул дефке кул лик, ал ја сам човек металац који је некад и пио батине јер није хтео да љуби ђон, тако да од извињења за један пост нема ништа. Рекао сам своје, на вама је даље да процесуирате. Урадићу много конструктивних ствари мес дана без Вуке, можда и појебем нешто.

Целте, зар си стварно мислио да је јебање игра? а дома нема голуба да те милујее

Ja razvlačim zmiju po ceo dan. Zato i nemam vremena za tu "igru".

JEl stvarno mislio da je jebanje igra?

ok burzume, meni ovo dovoljno, a mislim da ni drugi nece da se bune :)
nemoj vise samo da spemujes, a jebi brate, zdravo je. tu necu da se bunim.