Prijava

banovan sam na 10 dana zato sto sam lika koji se zove stidljivko iz sale nazvao smrdljivko, bez neke zelje da ga uvredim eto doslo mi. nisam video da se lik zalio zbog toga a ipak sam banovan na 10 dana. mada neki autori budu banovani na 2 kada se nekom najebu mile majke ali ocigledno je da je smrdljivko mnogo gora uvreda, u starom rimu su se glave odsecale zbog toga.

i ajde sad, sta je tu je, boli me kurac, admin koji me ni ne zna, niti sam imao bilo kakve kontakte sa njime, (izvalio sam da je malo glup pa ono, zasto bih komunicirao sa glupom osobom to mogu i na ulici ne moram na vuku da se logujem zbog toga) me je banovao bez ikakvog razloga na duze vreme, eto digo mu se kurac moze mu se pa glumi ludilo, sta ja znam...
u glavnom nisam prso zbog toga. prso sam jer sam shvatio da ta osoba u stvari ne zna ni da racuna??? ban je trajao 15 dana??? koja je to fora care?
i ne trazim ja da mi se on izvini sta ja imam od toga, covek je verovatno glup, da bi mi se izvinio trebalo bi da mi posalje poruku a to je vec komuniciranje sa glupom osobom a to jelte pokusavam da izbegnem jer je to najgora vrsta glupe osobe, glupa i misli da je pametna.
sad ce verovatno da padne trajni ban, jer sam ja njega uvredio a nisam, on ne ume da racuna sto znaci da je glup, a to nije uvreda no istina, no nebitno.
a pripremio sam i taktiku za dobijanje novog bana, nisam nespreman.
pozz

i ne trazim ja da mi se on izvini sta ja imam od toga

A šta onda tražiš? Tema se zove "a izvini?"

Lullaby

i ne trazim ja da mi se on izvini sta ja imam od toga

A šta onda tražiš? Tema se zove "a izvini?"

Ахахаха, какав епик вин. :)

to je on trebao da napise, a meni to ne treba. da je napisao presao bih preko toga, kapiras?

брате, скидам капу!!! Иначе човек који не зна да рачуна није глуп само има великих проблема, пре свега фали му та способност да уме да распознаје неке основне чињенице, или можда једноставно није научио основне ствари... Што опет не значи да је глуп

fejzbuk pa kako nije? brate ne znas da racunas glup si. nisi debil ili retard zbog toga ali glup valjda jesi. mada tema je za diskusiju .

Брате, ја рецимо знам особе које нимало нису глупе... Имају одличне резоне ал јеби га, не умеју да извуку заједнички из два броја... Нису глупи само нису научили основне ствари... Просто... Није свако за све рођен!

Janpi, dok si bio banovan, propustio si non-stop otvaranje ovakvih tema. Tako da nisu više zanimljive. Jbg.

Ко не воли Чукарички, добиће по пички!

Само падају нека извињења данас...

u mom selu ako znas da izvuces zajednicki proglase te za vesticu i spale na lomaci, znaci to je visa matematika. ovde se radi da lik koji glumi admina me prvo banuje uz kurac, bez ikakvog razloga, a onda ga boli kurac da li je proslo 10 ili 15 dana ili kolko vec, kad te tolko boli kurac sto si me uopste banovao. i onda me odbanuje a ne kaze nista???

mogao je da napise e izvini brate zajebah se nisam video, desi se, posebno jer me je banovao uz kurac, zaboravio a ja nisam odmah napravio dupli nego sam cekao da ban istekne. eto ja ispostujem nekog a on me jebe u guzicu
i to glup covek

Самхаине, а да се ти мени извиниш што сам морао да ти преправљам онај постер јуче?

http://vukajlija.com/zabava/posteri/36001

pogledaj komentar obozavalac fanova. pa nije ni na sekundu banovan.

e sad me bas boli kurac, kad mi banuju ovaj nalog lepo pravim drugi i necu da pisem defke samo cu da lupam minuse, citam defke i gledam postere. znaci kara nove fore, kara 200 dindzi za ktitora, samo spam, macke i ostale gluposti. a bio sam fin

Рекао сам да за то иде пиво. А може и извињење ал' ако ставиш Бугаре у одабране.

Ма ја нећу извињење, шта ће ми то...

А да се ви мени извините што сам вас тукао? :Д

Само ти стави Бугаре у одабране.

Бугари су добри реално.

Дешавало се да банујем неке људе и да их одбанујем са месец дана и више закашњења. Не само ја, него пола модова. :) Али се ово још није десило.

sad ce verovatno da padne trajni ban, jer sam ja njega uvredio a nisam, on ne ume da racuna sto znaci da je glup, a to nije uvreda no istina, no nebitno.
a pripremio sam i taktiku za dobijanje novog bana, nisam nespreman.
pozz

Ti to potvrđuješ (očito trajnu) osobinu iz nicka? :)