Prijava

Људи кад ћете мене да умодујете?

Juče, al' sutra. :D

Филозофе, замољавам без филозофирања.. :)

Ја озбиљно пит'о!

Дал сте ви нормални!
Кме кме, банован сам....
Што ми се није извинио!
Васпитачице, он ми је откинуо точак од мог Бураго трактора трансформерса!

Нека неко локује ову тему!

Neka 'vakvih tema. Oplemenjujućih.

Лулли штакаже управа оће ли ме умодовати скоро?

Samo još koju temu o odabranim defkama da otvoriš i eto te! :))

Е ево одмак трчим... а јел су рекли тачан број тема ил да ја гурам док не потрефим?

Mojne on da bude admin, imam neki osećaj da će se napije i banovaće sve vas, a i pokušaće i kaizena, haha.

Šalim se, podržavam ga. FEJSBUKMANJIJAK, predizborna kampanja za moda!
U, do jaja zvuči.

FBM, zavisi od odziva i uspjeha tema.

Ето видиш Лулли, народ ме воле! Сад расписујем изборе, и ја сам први кандидат... Јел ок... А што се тиче тема одазивају се људи, па видела си и сама

A što onda Jovičić nije mod?

Лицекњишкиманити, није ствар направити тему, већ у њој показати колико си оплемењен модераторским "позитивним" особинама, као нпр: подјебавање, прозивање, качење слика које указују на твоју узвишеност у односу на претходни пост који си само тако побио (слика говори 1000 речи, али модераторска слика је реченица са тачком), како бити циничан, како бит најкул, како бити ладан, како бити фаца, како завући некоме а да то само примете ови што траже правду, и слично.

Ај да те видимо имаш ли квалитета да будеш мод!

Он не отвара теме о одабраним дефиницијама... Тако да јеби га... а ја сам ту ставио печат и ко отвори тему о одабраним сматраће се за плагијатора и тужићу га одма'

Јел јасно бре!

Не знам да ли си прочито мој пост или се види да ти је то у крви :Д

Имам! ај овако... :цинично: спусти се, Ен дотере!

Е сад можеш да ме лажеш да се ниси спустио ал ја знам да јеси! Тако да... јеб га!

SAmo naprijed, FBM! U nove forumske pobjede!

Mada, ima svakakvih tema na forumu: informacije o banovanim, stub srama... :P

Лицекњишкиманити

Odlično.

Nisam znala da imaš takve afinitete :)