Prijava

На овом сајту раде познанства и родбински односи. Јебига, али тако је. :)
Ево, ја на пример банујем Милицу, а онда дође ЈТУ и из солидарности с њом направи исто срање како бих и њега бановао. Онда дође један модератор и каже ''Ај одбануј Милицу! А то је ипак Милица!''. Онда дође други модератор и каже исто. Онда ЈТУ провали шифру од модератора и на модфоруму каже ''Милицу за модератора! Она је вредна, радна и способна!''

На овом сајту се све врти око Милице. Њен лоби је најјачи. Онда тек иде јебачки лоби (Лаки, Кика, Данкан и екипа)...

Milice, koje joj je boje aura? A ovakvim temama? :)

На овом сајту раде познанства и родбински односи.

Мислим да има и сексуалних .

Мислим да има и сексуалних .

Где нема... :) Сајт је огрезао у блуду.

Realno, ovde su povlasceni ljudi koji se znaju medjusobno, modovi i neki clanovi su stvorili prijateljstva i u pravom zivotu(mislim da je to pocelo od one izlozbe definicija, malo aktivnije). Meni je to sasvim logicno.

To su povlaceni clanovi, ako hoces i ti da budes povlascen, samo se upoznaj sa jednim ili dva vukajlijasa koji se druze i za par meseci znaces njih dovoljno da bi ti oprostili ozbiljne prekrsaje.

Ja to najbolje znam.

Jer kada bi skupili sve moje poene ovde ja bih izasao bezmalo bar na drugu stanu, ako ne i na prvu. Ali ja se ne druzim ni sa jednim clanom od tih "probranih" te se meni ne gleda kroz prste kao nekima koji mozda imaju i manje definicija i manju popularnost od mene.
Tj. bukvalno gledano, manji doprinos sajtu.

Znaci, zelis biti povlascen> pocni da se u realnosti druzis sa vukajlijasima. Prednost ti je BG jer ih je tamo brdo.

PS

ako hoces da te zgotive na prvu ne pominji mnogo vukajliju kad se upoznajes, samo reci da imas tamo profil da bi razbio led. ;)

Iskreno vas,

Raspucin, Dalaj Lama, Odzacar, Mali debeli, Ajatol Husein Alija, Evil Clown, Valuev, Serz Geinsburg, Pesimista, Autorka, Gremlin, Codex Seraphinianus, Pitanjeiodgovor.

Mozda jos par njih, ako se setim dopisacu. :)

Мислим да има и сексуалних .

Ima, sve lepo arhivirano! ovde

Ubaciše se ovi s lobijima. a ja sam htjela da sve sagledam sa spiritualne strane.

хахахахаха, Милице изгубљена, :))))))))))))) хахахаха

nema lobija samo nepotizam :)

A o bombaj filmovima i da ne pričamo. Kako do sad niste provalili aktivno sprovođenje masonerije na ovom sajtu?
Lullaby, vrlo tamna, zbog previše nervoze :)

Kako do sad niste provalili aktivno sprovođenje masonerije na ovom sajtu?

Ma daj bre, kakva masonerija, sajt najobicniji, sve same slicice i slova!

Invisible, ja ne znam nikog od "probranih", a kamoli da se družimo. Šta nije u redu?

Разлог за питање је мој утисак да неки чланови, не знам тачно из којих све разлога (популарност пријатељства познанства допринос) имају повлашћенији положај, док они мање познати и новајлије добијају трајни бан и за најмању глупост, са образложењем да нису дали никакав допринос сајту.

ne napisi nijednu def, a opsuj nekog i dobijes trajni ban ko od sale. napisi jednu, opsuj nekog, pogledam ti definiciju, glupa je, obrisem je, dobijes ko od sale. napisi 5, otvorim ih, a ono sve sranje, dobijes trajni. napisi 5, opsuj nekog, otvorim ih, a one njah, al ima potencijala, dobijes dva dana i eventualno pvt da ne radis to. napisi 5, opsuj nekog, otvorim defke, a ono 3 dobre, dobijes opomenu na pvt, da se ne radi to i da vise definises.

jel ti dobar odgovor? u principu, procena je kolika je steta nacinjena time sto neces moci vise da koristis taj nalog. neko ko je doso juce na sajt, i ja ga banujem na dva dana ce ili da ode, ili da napravi novi nalog, posto ce misliti da je ovaj trajno. zato i jeste trajno da ne bi imao posle dupli :)

da ne citiram celta. slažem se u potpinosti, tako i ja radim.

potpora prijatelju. napravi dobru potporu sa nekoliko do jaja definicija gde se vidi da imaš smisla za humor i ceo svet(sajt) je tvoj.
p.s. imaćeš moju naklonost, garantujem

p.s. Pošto znam da si Gremlin, neka ovo bude nauk ostalim novajlijama. A tebi poručujem da se uozbiljiš.

Edit : loš citat malo pre

napisi 5, opsuj nekog, otvorim defke, a ono 3 dobre, dobijes opomenu na pvt, da se ne radi to i da vise definises.

Ja sam imao tu nesreću da me prvi put banovao Džimi...

kurac pvt, kurac obaveštenja... 5 dana. Trenutak banovanja se poklapao sa trenutkom mog klika na "pošalji"... a ja tad imao jedno pedesej defki... A priznaćete bile su duhovite...

Tako da sledeći put Kelte ti me banuj, žemo?

pa zato nisi bio banovan trajno, nego 5 dana, da se tako duhovito izrazim :)

bitno je i kakva je psovka... za neko tesko sranje dobijes duzi ban i ako si jedan od vidjenijih clanova :)

Овакве теорије завере ни Чеда не може да смисли. :)

A i ne bi trebalo da generalizuje vređanje, ko na ircu, što reaguju botovi na određene reči :) Na šta bi to ličilo. Jedan je dobio trajni što me nazvao kalašturom, a za Tuluma je bilo smešno kad ga neko prijavio što me nazvao kalašturom.
Kad gledaš površno, nije fer, al ovaj prvi me nazivao kalašturom i kojekakvim tepanjima kad god upadne na čet, a s Tulumom je bila međusobna sprdnja.
I prvi nije doprinosio :) Mislim, ne doprinosi ni Tulum, al neće da se baci :)