
Posmatrajući razne komentare primjetio sam da mnogi ljudi imaju sklonosti da tu i tamo povale neku ovčicu.
Ovom prilikom želim da se raščisti sa tim i da ovci damo mjesto koje zaslužuje već dugi niz godina.
Imate priliku da se napokon izjasnite o svom stavu:,,Da li doživljavate ovcu kao objekat za vršenje bludnih radnji ili smatrate da ovca zaslužuje toplotu ljudskog doma i ljubav punu poštovanja kao i svaka druga "žena"?‚‚
Mislim da si nesto pogresio ovde, otkud je ljubav prema ovcama greh? Budiboksnama s tobom, ovca je dobra i plemenita zivotinja. Ovcica mala mila, pa to je nesto najlepse sto postoji. Ne kaze se slucajno za Hrista, spasioca naseg - AGNUS DEI, jagnje bozje, da ne navodim druge primere... Mislim, ne bih ja Hristu, to je boles'... nego kazem, nije slucajno jagnje odabrano, valjda nam je ono najblize :)
Ovcice <3 <3 <3

http://ny-image0.etsy.com/il_fullxfull.76399432.jpg
ovčica dejzii <2+1
- mm
http://vukajlija.com/posteri/biti-gej-pored-ovakvi-33131.jpg?1286756354
Smatram da ovce zaslužuju svoje mesto u svakom poštenom domaćinstvu u Srbiji.
Smatram da su nepravedno zapostavljene, a zna se koliko su radosti kroz vekove donosili muškarcima u nedostatku žena.
Takodje bih dodala da je oca životinja koja se ne buni prilikom obljube, čak šta više, dokazano je da posle takvih momenata daje više mleka i čupavija je, čime doprinosi povećanju vunenih čarapa, džempera i ostalih odevnih i pokrivnih predmeta, koje mi što ih ne jebemo moramo da platimo.
Ne mari. Makar je kvalitet podignut na neki viši nivo. - С
Ја се јављам...

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:_kdnETA1t3cfFM:http://img11.imageshack.us/img11/8140/jesuswithnature.gif&t=1
Znači nemate potrebe da se krijete,zli Rimljani više ne postoje i neće vas proganjati ili ubiti ako priznate da volite ovce.
To sto KBO propagira je pedofilija, evo jos jednog primera. http://www.breadonthewaters.com/add/0898_Jesus_sheep_christian_clipart.jpg
Ja se sa ovim duboko ne slazem, pedofilija je pogresna. Mkay?

Jericho
13:18
-ajde da se uhvatimo svi za ruke, a ja socijalu za dupe :)Dobro džeri ja sam pedofil,a sada ti objasni ovo???
