Prijava

Е јеба га...

I sve ostale koji ovo pročitaju.

Kuku..

Sta ostale koji procitaju? Ja nista nisam procitao, ne znam o cemu pricate, odbijam da procitam i ne zelim da znam.

jericho kako da zapisam virtuelnu teritoriju? mislim to bas ne funkcionise kao u parku

a ovaj tvoj hrcak crko od vijagre, seksa ili ... ?

Moj je nik Valdemar zato što je to drugi oblik imena Vladimir, kako se ja zovem, a nije da volim Švabe, sad mi žao što se nisam nazvao Valođa, ali bi to previše govorilo da volim Ruse. Avatar mi je avatar koji sam pravio pomoću nekog programa prema svojoj slici. Tako da, to sam otprilike ja.

ja sam džukela...

тако те и процијенио онај психолог... зна чоек занат...

Ja se smejem dok igram fudbal.

@javio

Mislim da dzukela nisi, ali cenim ga ..., mislis da su reci i glas tvoje najjace oruzje. Naravno iza svega toga stoji um.

Ja volim i dupe i sise! Ne diskriminišem nikoga :)))

@ predražinjo
to je zato što ne znaš igrati fudbal... :D

to je zato što ne znaš igrati fudbal... :D

To reći čoveku koji ceo život nosi nadimak po slavnom Šekularcu... stvarno sramota, buri :)

Moj nick je klinački i koristim ga još od 2007. svuda maltene. A avatar često menjam, kako mi dune već. :)

ja mislio da iza svega stoji ludački pogled u očima....

To reći čoveku koji ceo život nosi nadimak po slavnom Šekularcu... stvarno sramota, buri :)

to si sigurno dobio zato što si vickast i voliš se zajebavati, kao i šeki sa svojim čuvarima... :D

Moj nik govori da sam aFtomaCki naslednik ovog Vlatka, s tim što poštujem njegovo pravu na veću titulu, jer sam ja ipak samo naslednik, a znamo kako su se vrednosti devalvirale do sad.

A avatar...renstimpijevski kanarinac.

Можда си се коцк'о к'о Шеки... ;)

Ja poremećen i imam poremećenog lika koji se sprda sa spajdermenom za avatara.

vidiš šta sam ja ukapirao..možda je pogrešno ali mislim da važi za 90 posto slučajeva...

avatar je neka podsesna projekcija...ono kako želimo da nas ljudi vide...ja hoću da me ljudi vide kao ludog kera...predražinjo kao nasmejanog tipa, što i jeste, laki bi voleo da ljudi u njemu vide nekog supermena, buri često menja avatare, bole ga tuki šta ljudi misle, sumpor bi voleo da je neki kul tip, mentally misli da su ljudi poremećeni i da ga tako vide..ne zato što je on već zato što su ostali..ako sam pogrešio recite...bez uvrede...