Prijava

А Мали Прст оће да пожелимо да га завучемо у уво

Moj nik govori o meni,zajebavam se na tuđi i na svoj račun-stalno.
Avatar-samo sam kontrirao većini i stavio svoju sliku.

da, javio, a ja mislim da sam opasan ko ovaj kanarinac što kopa sir, i da sam nobl ko Vlatko, al nisam...al nije da neću da budem :)

mentally misli da su ljudi poremećeni i da ga tako vide..ne zato što je on već zato što su ostali..

Pa sad... Većina misli da sam bolestan i poremećen. Ja možda mislim da su većina takvi. Pošto je ovo demokratsko društvo, većina odlučuje. Tako da ja ispadam mentol.

ne Zmia..mali prst bi voleo da ga vidimo kao slatkog i umiljatog...

ti si recimo kao mala htela da imaš neke moći...i onda si ukapirala da imaš moći ali ljudi to ne kapiraju..pa hoćeš da im staviš do znanja.."jebem vas u mozak, ja sam moćna"...:))

ja mislim da je mali prst, pozajmio svoj nik od Duška Radovića i one čuvene pričice...e šta je tim teo da kaže, jmapo mamne.

je li Grofe da bi voleo da budeš kombinacija ta dva?...:))

Мали Прст и јесте сладак и умиљат. А ово за мене, то је тачно :)

je li Grofe da bi voleo da budeš kombinacija ta dva?...:))

pa reko sam..."nije da neću da budem"...šta fali...crtani junaci i plemići bar žive zanimljive živote, a ne ko ja :)

ne bre Grofe..božji mali prst..ima više moći u božjem malom prstu nego u svim ljudima..tako nešto.....imam moć ali sam fin i umiljat...a ako me zgazite ima osetite moć božjeg malog prsta...

vidiš Zmia sve sam pogodio...nisam baš skroz lud?..:)

nemam pojma...:) nervira te sve, ali ne znaš kako da se boriš protiv toga...

Javio, deder i mene, posto vidim da si nadlezni :)

ma neka ga prst, nego ovo što nam piše na profilu...jel to ja što su mi nudili ono, ispada da se hvalim da sam takav pa su mi nudili, ili sam dobar jer je samo na nuđenju ostalo...ili ipak nije...a inače jesam divan čovek...

ma nisam...zajebavam se...:) ti si faca pa na kvadrad..odnosno voleo bi da ljudi vide kolika si ti faca...ti znaš kolika si faca ali oni ne znaju...

Šta moje o meni govori?

Ako misliš na sise, ženo, onda govore da 'Ti ne postojiš, jer tebe nema uuuu' :DDD ♥ moje :D

Javio, ajde, pucaj :)

ajd ljudi kenjajte malo sami... imate uputstvo...:)

SlavkO ti si se skroz pronašao u nečemu...SMarko ti se još nisi pronašao...