Novi Sad

  1. Katija, možemo se naći i sa Štefom, da vidiš da je više fensi od Bekama.

  2. dobro je Mylyce... :) Još kada bi išao svaki dan tamo :D
    Jbg Džimi, mora se čovek nekako snaći... Nije ovo lako stečeno...
    Katija, ne tražim ja ništa... Osim stanara... :) uostalom, ne bih nikada prevario mog... :P
    Dub, ma kakav Bekam, on je komercijalna fenserica... Ako se ide, moram obući nešto roze ili ljubičasto... zbog Katije... :)

  3. katija ti trebaš i pravo upisati!

    džimi nisi seljak i mene to zanima, jer su moji starci uzeli stan od 40 kvadrata u bl i baš se napatili dok su ga otplatili
    a sad ozbiljno za koliko se može naći stan u ns da si udaljeno od faksa nekih 15-20 min hoda

  4. Nemoj roze, molim te, zbog mene, alergičan sam na to kad muško nosi roze. I ja ću da obučem gej džemper, a imam jednu ljubičastu gej majicu :D

  5. Rođo, možeš za isti keš kao i u BL.

  6. onda ljubičasto... :)

    Rodjo, ceo ns ti je na 20 minuta hoda... ;)
    Dobro, od autobuske do mosta slobode treba možda 40 minuta... Ti ti je najkasnije da stigneš negde u ns-u peške... Ali sve je jako blizu... Spens i ftn od centra -10 min. Merkator od centra - 15 min. Buska od centra - 20 min...
    EDIT: moj stan (koji izdajem) od centra - 1 min... Msm, ako si zainteresovan... :)

  7. kostiću da ti nisi na nekom marketingu? :D
    nisam zainteresovan za iznajmljivawe, već za kupovinu

  8. e onda jbg :)
    Ma, razvijam biznis :))

  9. Ja nemam za kiriju, a vi brišete dupe kupoprodajnim ugovorima, jebi ge.

  10. ej, palim ja u moj stan dok još ima buseva... Dub, čujemo se sutra...

  11. Može Stefan sa nama, ali da on plati. Ipak je on klasu iznad nas :)
    Bogami kod mene je sve stečeno teškim radom. U ratara crne ruke, a bela pogača :)

  12. Katija... Strašno si me uvredila ovim postom...
    Naravno da ja častim... :P

  13. Кад ће окупљање у Новом Саду ?

  14. nisam ni sumnjao da nas ima trilijardu iz novoga sada.ili smo nolajferi ili smo jako duhoviti.

  15. Јел' могуће да ја ову тему нисам видео? о.О Чвор има нас баш пуно из НС :)

  16. Новосађани, има ли вас бре?

  17. има нас пуно из Новог Сада... :))

  18. edit: NOVI SAD - GLAVNI GRAD.

    Bačke

    EDIT: Jebo vas Novi Sad. Grad ko grad.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.