Novi Sad

  1. NS, bio sam pretprošle godine na brucošijadi kod najboljeg ortaka. Blejali kod njega u stanu, svaku noć izlazili, pili do besvesti, sve dok njegova keva nije povukla pare sa kreditne kartice. Posle smo 5 dana gladovali i štedili sitno za carnex paštetu.

    Ali da, Novosađanke, sve vas puno volim <3 Najslađe devojčice.

  2. Ali da, Novosađanke, sve vas puno volim <3 Najslađe devojčice.

  3. Dub
    Novi Sad!!3

    ФТЊ

  4. Za sve koji su živjeli u "velikom gradu" Novi Sad je gradić koji tek uči da postane grad. Uglavnom pati od debelog provincijalizma, manjka "života", društvenih događanja u zatvorenim krugovima interesnih, rođačkih, i sličnih grupa... Ajde, jedino je urbanistički urađen po mjeri, ali i tu se trudi da postane palanka. Jedina nam je utjeha što je lagodniji za život nas u nekim godinama, pred odlazak u vječnost.
    A novosađanke? Kao i svaki veći grad, proporcionalno ima i više lijepih žena. Čista statistika.

  5. Zanimljiva pjesmica.

  6. http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Sta-je-novosadski.html
    Kad sam video naslov očekivao sam neki transfer,doduše ima nekih transferčića,međutim ima dobrih stvari

  7. NOVI SAD GLAVNI GRAD
    DOLE BEOGRAD

  8. Novosadski je kada 10 minuta pokušavaš da skreneš levo iz Miše Dimitrijevića u Braće Ribnikara

    Kako je ovo dobro :)

  9. hahaha ja sam isto to prvo zapazio kad su mi poslali link

  10. Ako imate nekog iz BG-a pitajte jel zna šta znači "zacibzari kombaticu u šaragama"

  11. Изузетно ме одушевљава овај бркати пургер. Пустиш човека 15 минута у студију и видиш шта направи.
    Каква вам је ово тема?

  12. Ima li negdje na Petrovaradinu kladionica? Al u gradiću, prije kapije?

  13. Nema. I to ti mogu sa sigurnošću reći ali ne zato što do tog nivoa odlično poznajem Petrovaradin, niti što me interesuju kladionice, već zbog sljedeće priče:
    pretprošlog vikenda krenem sa ortacima kolima na vikendicu da sviramo i da se napijemo,
    al kao prije toga ajd da upravo u gradiću pokupimo nečiju drugaricu koja tu živi da ide s nama, jer voli muziku, provjerena je klošarka i slično... Čekali smo je pola sata i kad se na kraju ipak smilovala i došla taman što smo krenuli krene da ona priča o fudbalu (!) i zamoli nas da stanemo gore negdje kod pijace petrovaradinske otprilike da bi ona uplatila tiket. Tu smo je čekali još pola sata, zaboravivši uopšte i gdje smo i zašto smo negdje krenuli...bio sam izgubio svaku nadu.

  14. Тешка циганија од града. Прво сам га готивио до јаја, а онда сам се уверио каква говна живе у њему.

  15. Lol. Beogradski kompleksaš.

    Edit:

    Ima li negdje na Petrovaradinu kladionica? Al u gradiću, prije kapije?

    Nema. U gradiću ima samo picerija i sirotinja.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.