Novi Sad

  1. па добро... тај нови сад, та провинција... мисим лепо је тамо и све то.

  2. Možemo li se mi jednom skupiti za neki fudbal? Jeboteeee...

  3. Ja sam za. A misliš na fudbal? Oćete da zakupimo terenče ili da zauzmemo poljanče?
    Mislim da je lakše sakupit masu da popije pivo. Onako za prvi susret.

  4. Spreman sam za fudbal posle 6. oktobra, a možda mogu i 27. sept. samo nađite ljudi. Ja sam za.

  5. Novosađani hoće li biti nekog sporta?

  6. Pa teško. Ne može nas se skupiti više od 5-6.

  7. Sad pričam sa ovima iz Beograda, zovu da dođemo kod njih da bacimo neki fudbal ja ću u bliskoj budućnosti ići, pa ako bude neko hteo može sa mnom.
    A što se NS-a tiče ja imam neke kolege koje su zagrejane za sport pa možemo nešto smisliti, ja dolazim u Novi Sad za sedam dana.

  8. Ma teško je. Od ljudi koji bi htjeli imamo ja, Remac, Pezos i Predražinjo.
    Kod mene je još ispitni rok u toku, ovaj socijalni, tako da do tamo negdje 20, nema priče što se mene tiče.

  9. Нема нас за међусобну фуцу, једино са овима из БГ.

  10. Могли сте нас и позвати док је било лепо време, ми смо били у фазону да вам банемо. лололо

  11. Sensei, kako bi mi smjeli protiv tebe, ipak si ti crni pojas.

  12. Može i posle 20. mi ćemo možda igrati, pa ću vam javiti a vi vidite imate li vremena.

  13. Не брини Дуб, тај црни појас користим само да шибам противнике по ногама ако ме живцирају, још леп домет имам, уф.

  14. jel moguće da smo takve izbeglice da ne može da nas se skupi odavde desetak za fucu?
    nego jel bio neko da gleda ove izbacivače na spensu kad su se tukli?

  15. Ja nesam, ja sam u Sremu, to je tamo u Bačkoj :D

  16. a daleko ti inače spens, 450 metara vazdušnom linijom :D

  17. Ja sam nekad živijo u NS pa sam se mor'o vratit' ubosnu zato što mi niste dali burek.

  18. Ma imao sam neki ispit taj dan pa nisam išao.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.