Novi Sad

  1. Аха, ево је тема. Ништа, само да се јавим вамо да имам за убудуће, а и за фудбал. Ако буде фудбала, јавите ми. Волим фудбал.

  2. Neš ovde suditi!!!

  3. Никако. Сад имам оригинал Гигсов дрес. Има да вас силујем, само то, ништа суђење. :Д

  4. EEEeee, imao sam i ja Bekamov, još dok je on bio u Junajtedu, a ja u osnovnoj. :D

  5. Онда понеси да силујемо заједно децу што се манекенишу на терену. :Д

  6. Ma ne bih ja stao u to, to je kod komšijske djece završilo. A ionako mi je taj klub ogadio još odavno. :DDD

  7. Сад неш играти са мном. Иш у плави табор. :Д

  8. Aj dobro, nemoj samo fenirati, ko neki treneri. ;D

  9. Da li računate i na mene kada je taj fudzbal u pitanju?

  10. Zatvoren je Banjalučki ćevap, preko puta Spensa. Sad je tamo mjenjačnica.
    Zna li neko da li su se samo premjestili ili su totalno zatvoreni?
    Tamo su bili jedini ćevapi, u čitavom gradu, da valjaju nešto. Molim obavještene da mi odgovore na pitanje. Hvala.

  11. Premestili su se. Zaboravih gde, al tu su u blizini starog.

  12. Sjeti se, sjeti se, sjeti se...

  13. jel to deset u pola s lukom? :D

  14. da jedeš original sarajevske ćevape pljunuo bi ih odmah jer nisi navikao na takav okus.

  15. Koji kurac kačite te navijačke klipove? Jeste bili u njima, kuronje, dok ste bili u posjeti Novom Sadu?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.