Novi Sad

  1. Mrzim novi sad, mrzim novosadski naglasak i MRRRRZIM JEBENU VOJVODINU! Najgore smece odande dolazi

  2. Тешка циганија од града. Прво сам га готивио до јаја, а онда сам се уверио каква говна живе у њему.

    Da nije ovo malo teška generalizacija? Pa i u NS žive obični ljudi kao i u svakom drugom gradu. Ima nas i lepih, i ružnih, pametnih i glupih, obrazovanih i neukih... jednostavno, ima nas svakakvih. I to nije do grada, to je sve individualno.

  3. Pada u Novom Sadu. Čiste puteve i griju u grackim busevma. Samo nemaju vjetrobrane na mostovima, za pješake.

  4. А шта је то?

  5. 18 godina od ovoga
    http://www.youtube.com/watch?v=ad6fFNFuAF8
    i 20 godina postojanja noisa
    U sustini da se uzme malo kesa ali ok videti malo old skul tehna
    a i opet ce seci peglicu na bini.
    Mislim, davno sam prestao slusati tehno, ali ovo je vise kao neki hepening. Dobih pozivnicu pa mogu otici ako mi se ne svidi a da mi ne bude zao para.

  6. E da. Sutra je u bioskopu na spensu borba robota od 10 pre podne do negde popodne.
    Medjunarodni

  7. Sutra je Hladno pivoooooooooooooooooooooooooooooooooo :D

  8. Не бих ја на то Мус, то није моја шољица чаја.

    А на ово на Спенсу обавезно.

  9. prosao eurobot...pobedili nasi i izgubili njihovi! muzika

  10. hahah.ovo je dobro.ne mogu da provalim gde je tacno.

  11. Ko ima gajbu na izdavanje za vreme egzita??

  12. Novi Sad<3 Ima mnogo razloga zasto ga volim!

  13. Novi Sad van centra smrdi na govna, pardon, na kanalizaciju. A smrdi i u centru. Znači, Novi Sad smrdi na ka'lizaciju. Opet, grad jebe, i treba živeti tamo ako ne gotiviš česmarušu... P.S. Gajbu sam i ove godine naš'o, i to kod prokletih Podrum Bojsa na Selajki.

  14. Lepenđo, daj bre nije tako!

  15. da mi je znati iz kojih zabiti dolaze ovi sto pljuju grad.jebi ga,mi se izvinjavamo sto nema ovaca po ulicama da se osetite kao kod kuce.znam da vas zbune nekada oni stubovi sto svetle u tri boje.