Novi Sad

  1. Видех ово и надам се, ако нађем неку шљаку, што и покушавам, да ће бити нешто од фуце, макар и кад је хладно, ко га јебе... Шта је с оним тереном иза мале мензе код факултета?

  2. E zna li neko gde u NS mogu da se nađu polovne knjige? Ima li neka prodavnica takvih polovnih ili samo ekstra povoljnih knjiga. Sem onog kruga kod fakulteta.

  3. Imaš Nublu, u blizini fakulteta, ne znam ime te ulice. Tu imaš svašat, ja uzimam tamo knjige. Imaš iza gradske bibliotek antikvarnicu.
    Imaš sajt kupindo tu možeš da nađeš šta hoćeš, šta god da sam tražio tamo sam našao. Ako ti treba nekih sajtova za prodaju knjiga, javi mi na pvt.

  4. Treba mi mala pomoc. Posto se slabo krecem po tim mestima, interesuje me gde marva sada izlazi. Treba mi nesto zbog posla, ovi veci lokali. Tipa:
    Muzej
    Kili
    Baroko
    ...
    Aj dalje vi

  5. Verige,
    Amnezija,
    Ex,
    Pronto...
    Ne znam kad ovo kraj Spensa počinje sa radom, a možda je neki od ovih i stalno zatvoren. Nisam dugo bio.

  6. E zna li neko gde u NS mogu da se nađu polovne knjige? Ima li neka prodavnica takvih polovnih ili samo ekstra povoljnih knjiga. Sem onog kruga kod fakulteta.

    нублу растура.

  7. Zatvoren je Banjalučki ćevap, preko puta Spensa. Sad je tamo mjenjačnica.
    Zna li neko da li su se samo premjestili ili su totalno zatvoreni?
    Tamo su bili jedini ćevapi, u čitavom gradu, da valjaju nešto. Molim obavještene da mi odgovore na pitanje. Hvala.

    Ako znas gde je bio IPC, sad je tamo "FLAMINGO", odonsno taj banjalučki ćevap, bar su tako meni objasnili. Ne znam da li se zove baš flamingo, ali se nalazi otprilike preko puta, odnosno odma pored ove velike zgradetine u staklu u Sremskoj 1. Tu je bio onaj index banjalučki za 150 dinara i rešiš 2 dana jela.
    Preporučujem ti još da probaš ćevape iz zlatiborskog prozorčeta. Imaju kombinacije sa kajmakom. Koštaju preko 1k din. porcija, ali ne 10 dana da jedeš, umro bi od trovanja akutnog trovnja holesterolom.
    Na limanskoj pijaci nisu nešto naročito ćevapi, ali riba što radi ujutro ima antologijski par sisa. Faca je tuga, ali sise ne bi Mikelanđelo take naslikao.

  8. ишо бих и ја ал ми припреме почињу тај дан и нема ме 7 дана. Пу.

  9. Ускоро се селим у НС јер сам уписао ФТН, а град баш и не познајем најбоље (био свега пар пута), те најлепше замољевам новосадске староседеоце да ми одговоре на нека елементарна питања која муче сваког дошљака.

    -ди је најбољи бурек?
    -ди је најбоља пљеска?
    -ди су најјефтинији леб и паштета?
    -ди излазе пићоке?
    -која је најбоља кафана?
    -дал има нека кафана која ради целу ноћ?
    -набројте ми још неке кафане?
    -пошто је сезонска за Вошу?

  10. najbolja kafana i koja radi celu noć svaku noć je kafana kod ljubice i marka.
    još jedna dobra kafana, al radi do 11 radnim danom,a vikendom do 1, je kafana džo
    a ovako kul mesto koje i nije kafana već više kao kafić su 'grafiti', mada naravno zavisi šta voliš i u kom si delu

    za pljesku i bureke ne znam baš, ne pamtim kad sam ovde pojeo dobru pljesku i dobar burek

  11. ajde warnere jbt, vidis da pita de ima da izadje da moze da vidi gomilu picaka i da navata nesto, a ne da sedi sam u kafani...
    sad ce oktobar ima grad opet da se napuni pa kroz laze teleckog nece moci da se prolazi od mlade picotine

  12. ololo pa ja sam odgovarao za kafane a ne za mesta gde izlaze pičoke.
    ako oćeš fensi pičoke studentkinje menadžmenta onda dva anđela, kaktus, kuba libre

    edit: i mitino sokače, ako oćeš bosanke iz veternika i futoga

  13. ma bas su fensi picke hahah...cim progovore vidis da su dosle iz Beske ili Krcedina da studiraju....
    al dobro, u citavoj lazinoj ulici hvala bogu moze da nadje skoro svako nesto za sebe, razne rase picki ima.

  14. edit: i mitino sokače, ako oćeš bosanke iz veternika i futoga

    LOOOOOOOL

    Mitino Sokače jebe.
    Joile, reci mi da izlaziš tamo!?

  15. Generalno, Mitino Sokače i jeste dobro mesto za studenta sa strane koji gleda da popije pivo više. Nalazi se u centru, ide điđanska muzika koju svako ko upadne sa strane razume.
    Klub ima fensi izgled, opkoljen je televizorima sa svih strana, a tokom radnih dana može se pogledati i poneki prenos lige šampiona. Naravno treba biti spreman da se prenos emituje i preko striminga putem lap topa uz kockice i bagovanje, al ako nisi uplatio tiket svejedno je

  16. najbolja kafana i koja radi celu noć svaku noć je kafana kod ljubice i marka.
    još jedna dobra kafana, al radi do 11 radnim danom,a vikendom do 1, je kafana džo

    То ми треба, фала маторее

    ako oćeš fensi pičoke studentkinje menadžmenta onda dva anđela, kaktus, kuba libre

    И то ми треба, фала маторее

    naravno zavisi šta voliš i u kom si delu

    У Бул. Краља Петра ми је стан, не знам како се зове тај део града... :/

    Nalazi se u centru, ide điđanska muzika koju svako ko upadne sa strane razume.

    Ју јеботе, не долазим из Ржанице него из Панчева бокте, не треба ми то, оћу фине тамбураше и добру ракију лол. Хвала свакако

  17. Jedi kod MC Pjola, pileće belo u kifli sa šampinjonima... 250 dinara, ali sabija.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.