Prijava

Je l' bio neko sinoć na Ritmu nereda?

nisam bio,al me interesuje koliko je bio upad?

600, na ulazu 800 ako ih je uopšte ostalo. Valjda prvih sto komada prodavali za 500.

Krompire, jel dobar onaj servis za bicikle u Temerinskoj? Ili ako znas neki dobar da preporucis.

Ritam Nereda, to jos postoji?

sada sam im poslao poruku preko fejzbuk stranice i očekujem odgovor na to pitanje

ne postoji.isli ljudi da gledaju diviks sa njihovog koncerta 94te na spensu.

Krompire, jel dobar onaj servis za bicikle u Temerinskoj? Ili ako znas neki dobar da preporucis.

loool, to je Culture exchange, tamo sic polovan 50 jura, a ne znaju gume da naduvaju kapiram. Ja sam ovaj svoj odmah odneo na zatezanje u Invikta bajk, tamo na Telepu valjda, Bulevar patrijarha Pavla.

bio sam u kultur ekscejndzu.bio na pivu.kazu da za dz popravljaju.ta neka fora.ili je to neka buva.

Pre nekih godinu ipo baš gledao bajseve dole gde popravljaju, sad imaju cenovnik za sve. Ponika ona najobičnija im je tipa 250 evra, šatro vintage delovi i te fore.

loool, to je Culture exchange, tamo sic polovan 50 jura, a ne znaju gume da naduvaju kapiram. Ja sam ovaj svoj odmah odneo na zatezanje u Invikta bajk, tamo na Telepu valjda, Bulevar patrijarha Pavla.

Ne mislimo na isto. Ima servis tamo izmedju Gunduliceve i Jug Bogdana. Najobicniji servis, nista fensi i ta sranja...

Sanitarni čvor
bio sam u kultur ekscejndzu.bio na pivu.kazu da za dz popravljaju.ta neka fora.ili je to neka buva.

Ja sam cuo da su tamo u fazonu da ti dodjes, daju ti alat i savete ali da sam popravis. Na tu foru nesto. Sire komjuniti.
Necu tamo da idem, hipsteri jebeny

znam kada su otvorili lokal da je bila neka fora bajs klinika za dz.onda su im ocerli vlasnika.frka ovo-ono.oni sekta,kurac palac.jednom upadam tamo,a marva igra segu.dobra fora.

Ne mislimo na isto. Ima servis tamo izmedju Gunduliceve i Jug Bogdana.

Aha, znam za taj servis, prolazim tuda često. Idi proveri, vidim da često ispred uvek popravljaju nešto.

Sanitarni, evo ti Čakija i mene pre dve godine svirali tamo: https://www.youtube.com/watch?v=NeAi0ACWGLI

nisam znao da su i svirke organizovali.sve u svemu,lepo.ok je ta prica tamo,samo nisam ja u tom tripu.neki vegani,piju neke cajeve od nekog siblja...

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a2m95Np_700b.jpg
na najngegu.hahah

Da vam rečem i ovo.
Stajem ja na semaforu nekom random jer za NS sam gluperda, ne znam ni ulicu da bi palio navigaciju i staje pored mene neka devojka, lepa onako. Ja otvaram prozor i svirnem joj da i ona otvori. Ona se nasmeja i kao reci. Ja kažem lepotice je l znaš kako da dodjem dotle i dotle. Kaže moraš levo pa levo. Ja prestrojen za pravo ona za levo a gužva solidna. Ja kažem a je l mogu da se ubacim ispred tebe tu, oćeš da me pustîs. Kaže ona ma može i broj telefona ako oćeš

pre 15 dana
Thumb inherent vice
јебач пресретач
ojjj ловачке

pre 15 dana
Thumb 20160414 235259
Бохор
Hahaha do jaja
Al zapravo istina je. Ja kažem daj broj oću. Ona ispriča i ja zapišem. Nisam je još zvao da budem džentlmen. Neće me zaboraviti jbg, lako ću objasniti lik sa semafora
Ima problem jedan, ima sedište za dete pozadi. E sad, nadam se da mu je tetka.

Nadam se da je razvedena jebulja. Jebo mater izgubim volju za zenidbom kad god procitam ovako nesto

Treba li nekom ulaznica za sve dane sajma poljoprivrede u NS-u? Vrlo povoljno, pvt kontakt.