Prijava

ja želim dve, nadam se da ti odgovara ponuda od 15 noktiju

Da, zanima me uzgoj kukuruza.

Jel slikaju kad prođeš kroz crveno na železničkom? Kolika je kazna?

Treba li nekom ulaznica za sve dane sajma poljoprivrede u NS-u? Vrlo povoljno, pvt kontakt.

Odes iza na kolski ulaz (kolima) cilageru na rampi kazes da ides kod Danka iz Jugospeda, odes i parkiras gde hoces, besplatan ulaz na sve sajmove forever, nema na cemu.

ne znam jeste upuceni novosađani da jedno pet ergela roma udara u trube i one doboše kroz centar jebeni? em gužva, em oni mlate, šabački vašar bre bečki bal za ovo. najgore od svega komunalci teraju one klince što leti sviraju, bleje tu po centru, a ovi rasturaju
mozak s đurđevdanom, oj kosovom i despasitom na trubi. jebeno.

Cigani su zasticeniji do belih medveda. Nista novo.

Прије неки дан су трештали "звончиће" све вријеме код Футошке пијаце.

Odem jutros na najlon, prvo tamo stoje na početku gde se nameštaj prodaje, idu dve naše ono đurđevdan i još nešto, pa zvončići da da, to sam i uspeo nekako da potisnem iz svesti i onda despasito i još neka moderna al nisam prepoznao. Onda preko riblje do futoške kroz jovinu, ono odzvanja gore neko sajam neki, kao koncert, sve urla zvoni škripi reko koj kurac u 11 ujutru, kad oni momački kutiju postavili na sred onog jebenog šetališta i još tipa tri cigosa tu kao duvaju udaraju nešto, a četvrti saleće ljude i rukom pokazuje na kutiju. Znači smak svesti, haos apokalipsa, nisam "rođeni kulturni novosađanin starog kova podojen grudima matice srpske" al brate ovo je dno dna jebeno...

Da ga pitaš ko ti dozvolio da sviraš ili da ga oteraš u kurac samo bi stavio onu svoju frulu pod mišku i krenuo da urla m i cigani nemamo prava vi nas ugnjetavate. Strašno, ja sam SABLAZNUT apsolutno

Ништа што не би решила изручена тегла ноктију у ту кутију.

један ганер cвира и нуди ми парфем каже иcпо из камиона хаха

Pola ljudi na ovoj temi su bosanci

Da, da pun grad nadrogirane dece

Pun grad nadrogirane dece bosanaca i ostalih dođoša, sjebali su mi grad, šakiran sam a nekad je doček bio štogod

Dosli divlji oterali pitome

Jel pala u Fetišu bomba?