Prijava

pravi primjer multikulturalnosti, bravo!

Крајишник, Семберац, Озренац

zamisli kazu hercegovcu da je bosanac. culo bi se do nevesinja NISAM JA BOSANAC JA SAM HERCEGOVAC

pravi primjer multikulturalnosti, bravo!

ako ti se ne sviđa, ti znaš šta dalje

нови сад-мој град

Нови Сад и Бијељина градови побратими.

Припојићемо Нови Сад Републици Српској, ии прогласићемо тродневни слободни лов на аутономаше

Novi Sad je naš grad, tih STAAAAARIH NOVOSAĐANA ima jedino na Titelskom bregu i još troje u Somboru. 700 godina Novog Sada bez Bosanaca - 4 ulice, Novi Sad sa Bosancima - prestonica kulture.
Pametnome dosta.

Fora je što je deo novosađana došao sedamdesetih-osamdesetih u ns iz hrvatske/hercegovine i okoline, pa su danas oni rođeni novosađani, a moji stigli ravno 1940. prvo u bg pa onda u zr, i eo ja se već petu godinu igrom slučaja nalazim u ns, pa sam dođoš lolololo. Toe ona relativnost vremena, četrdeset godina duže blejiš na ovim prostorima od starosedelaca al si ipak dolazeći

Lol pa da nema dođoša odasvud, novosađani bi kočije po blatu jahali u ovoj 2018. godini

a trce svi odsvuda u ns jer im je banja tamo odakle su

A fala bogu čim siđeš sa ž stanice odma krenu poslodavci da ti nude posao i odma stanodavci ti ponude jeftin stan. Mogao sam isti posao u zru za iste pare da radim, al ajd kao oće daunko ekonomiju da studira i sad je ekipa ovde, pa je to 97,63% najveći razlog zašto se ne vraćam u zr. Al za 2, maks 3 godine biće toliko procenata razloga da odem nazad za zr

Jesi isao u giros lend da jedes? :D

U Zrenjaninu ne bih radio ni za 3000e evra. Mrtvilo jebeno i mentalitet haos.

Msm ne znam dal kontaš suštinu da niko ovde ne vređa ns kao pojam grada, kao tu neku urbanističku definiciju grada, nego se priča svodi na to da ta neka nazovi stara ns ekipa prezire svakog ko dođe kao da je grad lično njihov i što je još banalnije, kao da je ns jedini, najbolji i šta ti ja znam šta sve ne. Pa znam ljude koji su obišli tipa pola evrope i lagano pišaju po beču, parizu, rimu itd govoreći da je ns ubedljivo najlepši. De brate stani malo na zemlju, bilo koji od tih gradova je dvajes puta površinski veći od nsa, logično da će imati i više znamenitosti i da je makar malo lepše uređen, a vrlo verovatnp istorijski stariji i značajniji. Opet banalnost je u tome što se vrednost čojka svela na to da li je rođen u betaniji ili ne.

Papete brt zaboravih, ići ću ovih dana dobro si me podsetio, fala ti ko bratu po girosu

Novosadjani su iz nekog razloga puni sebe kao da ih bosanci ne maltretiraju a beogradjani karaju ribe

neka nazovi stara ns ekipa prezire svakog ko dođe kao da je grad lično njihov

samo glave sa malim kurcem su ti koji preziru i tako kenjaju hahah

@pseto loloo kilo noktiju imaš od mene za izrečeno

ko se bavi time mora imati mali kurac ko kiseli vukajlijas mhahhah