Prijava

Neko bi posle girosa moga biti i jeban.

Papete možemo zajedno ako si spreman i dovoljno jak da upoznaš noktoskupljacha

hhaahahh jel drzis tu teglu na stolu u sobi i kakva je reakcija nekoga ko udje u tvoju sobuÉ(ne radi upitnik na ovoj tastaturi)

Oll evo ti upitnik —> ?
Kopipejstuj ne blamiraj se

oll brt pretrula je fora vec, al ne držim na stolu, jbg posebne posude se koriste da bi se održala vitalnost nokta, ima tu dosta tehnologije da ti ne objašnjavam sad

waikiki merkator ima dobrih akcija za odecu, pantalone ful od 700 do 1300 na rasprodaji, ja uzo sebi za posao jedne nove, bukvalno ono ako za ništa drugo, po kuci da se nose lololo

dok ima zaliha, a ima baš brdo svakakvih,, veličine od 30 do tipa 46 (obim), crne, braon, plave, maslinasto zelene, bež, sive, bukvalno čim uđeš s leve strane stoje.

samo pantalone su na akciji ili..?

sva ta stara kolekcija je na akciji, znači uglavnom sve, al baš pantole i džemperi su tu na samom ulazu u radnju, kaže radnica to baš ono rasprodaju zalihe skroz pa je i cena takva.

"Novosadska, lažna, pseudoelita, nikada nije i neće razviti gradski duh, duh otvorenosti, iskrenosti i širine, koji karakteriše neke druge gradove, u kojima se može osetiti neko razumevanje i dobrodošlica. Količina malograđanstva koju oni poseduju, daje sasvim novi kvalitet ovom pojmu. Svi ti koji razmišljaju po ovom modelu (da su ,,dođoši" krivi za sve), nisu ništa drugo nego iskompleksirane, neostvarene i plašljive individue koje na brutalno zao način diskvalifikuju ljude koji su se u Vojvodini obreli, ne svojom voljom, nego jer im je neko porušio i spalio kuće njihovih predaka.
Često su to ljudi koji imaju krizu nacionalnog identiteta, zagovornici neograničene autonomije, pa i secesije Vojvodine, koji izbeglice između ostalog, vide i kao prepreku za ostvarivanje tog cilja. Jer, pobogu, kako da odbacim nekog čoveka, tim pre ako je moje vere i nacije, koji je izbegao i proživeo pakao. Takav čovek nema u sebi ništa ni gradsko, ni nacionalno, ali boga mi ni multikulturalno."

"Sve to liči na podelu na "vaši i naši", a to je ništa drugo do palanački mentalitet. Ograničen, zatvoren i uskogrud. Nažalost, Novom Sadu manjka gradskog duha - što pored ostalog podrazumeva i širinu svesti, otvorenost ka drugima i drugačijima, te prihvatanje različitosti. I upravo te različitosti i čine jedan grad u pravom smislu te reči: mešanjem kultura, boja, stilova i nacija nastaje bogata multikulturna sredina, koja iz sebe može da iznedri mnogo toga lepog i vrednog. U suprotnom, termin "multikulturna sredina" ostaje mrtva floskula na papiru."

Pa novosadjani su mulitikulturalni samo kad su u pitanju madjari, rumuni, rusini, hrvati, bunjevci, slovaci...u stvari nisu multilulturalni samo kada su u pitanju bosanci haha

u principu je tako.
samo sto ustvari najvise nisu multikulturalni prema ovima iz krajine.jedino sto njih nazivaju bosancima.

Pa dobro na to sam i mislio

Чим они чују ијекавицу, одмах нас заведу у фолдер Босанци, нема ти ту Крајишник, Семберац, Озренац...

a gde pise da mora da bude multikulturalna sredina? koga boli kurac za to

Чим они чују ијекавицу, одмах нас заведу у фолдер Босанци, нема ти ту Крајишник, Семберац, Озренац...

El vidis moj Mitke sta je stoka neobrazovana.

Pa novosadjani su mulitikulturalni samo kad su u pitanju madjari, rumuni, rusini, hrvati, bunjevci, slovaci...u stvari nisu multilulturalni samo kada su u pitanju bosanci haha

jok buraz. ovi prvi su svi srbe bacali pod led a ovi drugi su samo glupi i ozlojedjeni sto ne mogu otvoreno da pricaju o izlivanju strave i zmijarenju
jebaji ga, nisi kod kuce i mož reći koliko hoćeš da su vojvodina i novi sad ružni kad i sam znaš da niko iz vojvodine nije prelađen da se doseli u tvoju guduru
dok ti vojoj ojoj nema raja bez rodnoga kraja pa opala obreo se u novom sadu i meto oma prve godine sliku tvrđave na fejzbuk kaver