Prijava

Ишамараћу те пичко мала русинска.

novosađani stari, kakvo mišljenje imate o ugostiteljskom objektu zvanom kamelot, lociranom u maksima gorkog tu preko puta spensa?

nabijem ti ga krompiru majke u picku

Bio sam jednom samo na pivu tu u kamelotu. Ok je, sta znam. Nista spec.

Ne znam kakva je hrana, vrv zbog toga pitas xd

hahaha koliko je jak krompir sa ovim ugostiteljskim objektima u NS, uvek pročitam sve njegove i papetove postove sa velikom pažnjom iako nemam pojma o čemu se radi jer sam bio u NS fazon 5 puta

filipse šta nije u redu što se srdiš

ahhaha tronožac, jbg novca je malo, stomak je veliki, valja iz proverenih izvora znati gde pojesti šta valjano

hahah krompir ide redom po adresaru ugostiteljskih objekata u Novom Sadu i upisuje u tefter Reme recenzije

kamelot - 23.1.2018. - punjena pljeskavica 240 dinara, blago prepečena, lepinja prelepo vazdušasta i hrskave korice, stolovi malčice neuredni, ali ambijent vrlo urban i šarolik - 7.6/10

krompir i papet osvajaju beograd
https://www.youtube.com/watch?v=E_OI6xk37oo

Ukoliko vas zanimaju naši utisci o ovoj junećoj pljeski obavezno bacite pogled na ovaj klip :)

hahah čitam ovo i u glavi mi olanik kako opisuje ogromnu pljeskavicu pridevom JUNEĆI

papete jeo tipa pre godinu dana kao neko meze tipa suvo meso masline itd posle toga pio pivo, al zanima me neka hrana, danas prošao tuda pa reko kontam dal zna neko kakav je izbog jela i toga konkretnijeg

krompire jesi jeo ideks u Venesi tamo?

Газдарица од Ванесе добра пичка, Холанђанка, дифовкиња.

Pre dvadeset godina u NS je postojala "Hamburgerija Skoljka" preko puta autobuske i imala je i usluzni fiksni telefon. Uzasna pljeskavica kao karton.

https://vukajlija.com/forum/teme/15538-novi-sad?strana=43#post_3837984
U koste racina je samo masaza sa drkanjem na kraju i kosta 20e. Picke su ok. Zato i ocena 5/10 nema ni pusenja jbg

A sto se tice drugog pitanja bukvalno po ceni mozes da pretpostavis kakva je picka. Male su varijacije u ceni sto se tice lokacije ili ovako neka se preceni a nekoj mozda treba za kiriju. Npr u ns su 8/10 60e a u bg 80e bukvalno ne treba ti slika znas sta da ocekujes za koliko para

Mogu ja da radim recenzije za kurve? Xd

Ај плати ми неку добру пичку да се жвалим с њом? Али да не пуши цигаре.