Prijava

Pa necu da placam ljubljenje jbt jesi zdrav

Arminu sam rekao da cu da plat kurvu i ocu prvom prilikom

Брате јако ми се љуби. Толико имам потребу да се крљам са неком да ме буквално физички пече језик. Шта је то чудно? Све најјаче ескорт цице на западу траже доплату за DFK (Deep French Kissing).

Pokazao mi drug fotku neke vrh kurave u nišu za za 5k dinara.

Дао си другу 5000 динара да ти покаже слику врх кураве у Нишу?

Pa samo ti idi pa se ljubi, ne osudjujem ja

I nisu ima samo jedna kurva a da ja znam i da je neciganka

Па брт не могу да нађем ниједну која је непушач а да би се љубила са мном.

Kad tako kazes bukvalno znas sta da ocekujes za 80e, ja evo ne znam sta bih ocekivao. Tj. podrazumeva se da je vrh picka, al jebiga sta znaci vrh picka, bolje da ima slika

Ko kaze da nema slika?

Ja solidno cesto jedem u tom grill51 i u good foodu radjarde sad sam malko tuyan kad vidim taj klip, te degenkoe recenzionare

Ali opet i uz slike ne znas koliko su fotosopirane, dal ima strije celulit, ne slika svaka facu, uglovi slikanja isto znaju da prevare...

papete lololo jeo sam indeks al tamo u brace ribnikara, tj dosta puta jeo nocu pred ispit kad se pregladni ehehe dobar skroz, mada u poslednje vreme generalno što se hrane tiče više volim ono direkt s tanjira da jedem, da nema kifli i lepinja i toga - na konto toga, bela vila dole niz ulicu ribnikara, skroz ok restoran, bude dnevna ponuda tipa 400 kinti na fazon biraš čorbu/supu, glavno jelo i jedan kolač

Како можеш јеботе.

E jeo sam tamo jednom krompire ir, solidna porcija pasulja s rebarcima.

Kad smo kod hrane, ko dođe u Niš nek jede sendviče tj tosteve u Kluzou. Moj favorit je kvatro sendvic al svi si dobri.

Eto, imam kurve i sendvice pa ko sta voli. Xd

Nisam rekao da nema nego da je bolje da ima. A jeste sve to al daj nesto da vidis pre nego sto odes na slepo

Ma platiš kurvu i kažeš joj da ti pokupi sendvič usput lol

Dženi Pinter ofirao Mišu Vacića da mu je pušio kurac (Dženi njemu).

Novosadnki vragolani heheheh

A i te trandze ofiraju koga oces za sto evra

a i ko da je sad to neka sramota