Prijava

Ja nisam Banjalučanin. Ja sam Drvarčanin. Samo živim ovde. Zato i kažem da su najgori. :)

vi ste još gori... kad pomislim samo da je onaj Špirić odozgo... mada imam tetka odozgo koji je ubjedljivo najbolji čovjek u porodici...

mada imam tetka odozgo koji je ubjedljivo najbolji čovjek u porodici...

Eto vidiš. :)

SlavkO normalno da će biti najgori kada je 99% stanovnika Banjaluke iz Glamoča,Manjače,....vjerovatno nisi imao priliku da upoznaš prave Banjalučane.
Ali ne brini niko nije, ti ljudi ne postoje ni u muzeju više.
Ne stoji bez razloga natpisu na ulazu u Glamoč:,,Otišli smo u Banjaluku!"

Ljudi više mi je pun kurac tih idiotskih stereotipa, te Banjalučani najgori ljudi, te odnos žena i muškaraca 7:1, te banjalučanke nešto ufurane, te taj silni hejt po došljacima. Serete stvarno, i to mnogo.

A meni ti došljaci uopšte toliko ne smetaju. Jeste da se drže međusobno i pomažu i formiraju klanove, jeste da su ruralni pomalo, ali jebiga, svi danas prave neke klanove i veze. Rat je bio, ljudi su morali da begaju, pa kud će do u Banjaluku.

Ajte malo priču posvetite razvoju, budućnosti, aktuelnostima, načinima da se riješe neki problemi, a ne tim prozivkama i ponavljanju stereotipa.

Ljudi više mi je pun kurac tih idiotskih stereotipa, te Banjalučani najgori ljudi, te odnos žena i muškaraca 7:1, te banjalučanke nešto ufurane, te taj silni hejt po došljacima. Serete stvarno, i to mnogo.

A meni ti došljaci uopšte toliko ne smetaju. Jeste da se drže međusobno i pomažu i formiraju klanove, jeste da su ruralni pomalo, ali jebiga, svi danas prave neke klanove i veze. Rat je bio, ljudi su morali da begaju, pa kud će do u Banjaluku.

Ajte malo priču posvetite razvoju, budućnosti, aktuelnostima, načinima da se riješe neki problemi, a ne tim prozivkama i ponavljanju stereotipa.

taj rad...

inače, jedna stvar me tišti već dvije godine pa da i vas pitam
jel vama normalnije da se brucoške večeri održavaju u klubu studenata ( bivši indeks) ili po skupim banjalučkim klubovima...

moram da kazem da sam poredila ljude koje sam videla na ulicama banja luke i ulicama beograda. u banja luci (ili banjaluci ili banjoj luci, ne mogu da provalim sta je pravilno) sam videla daleko pristojnije face nego u bg. videla sam i sirovine, ali odnos mnogo manji nego u bg. nakon moje prve posete, zakljucak je bio "vau, koliko lepih ljudi!"

mylyce, pa ljubovija je na granici sa bosnom, tu se tek ne zna ko je sta...

u banja luci (ili banjaluci ili banjoj luci, ne mogu da provalim sta je pravilno)

pravilno je i BANJALUCI i BANJOJ LUCI

Jovičiću mudro zboriš,slavko vjerovatno nije upoznao dovoljno dobrih ljudi iz BL.
A zemo što se tiče brucošijade,to se nekada održavalo u kampusu i bilo je odlično,sada su kreteni počeli da organizuju i sve otišlo u kurac,nego držite se teta Ruže i Tihih noći i sve će biti savršeno.Ti skupi fensi klubovi su sramota svakog grada i nisu vrijedni spominjanja.

SlavkO normalno da će biti najgori kada je 99% stanovnika Banjaluke iz Glamoča,Manjače,....vjerovatno nisi imao priliku da upoznaš prave Banjalučane

Кева ми је студирала овде 80-их, дакле пре рата и досељавања избјеглица. Какви су они тад били, сад су још гори.

,nego držite se teta Ruže i Tihih noći i sve će biti savršeno.

Сереш да посећујеш Крајишник? :)

Slavko pa to ti kažem,ima mnogo divljaka pa normalni ljudi teško dolaze do izražaja,ali oni nemaju veze sa banjalukom pretežno su to nafurani klinci iz vrbanje,debeljaka i okolnih zabiti koji kvare sliku grada i svagdje se predstavljaju kao banjalučani.

Slavko pa to ti kažem,ima mnogo divljaka pa normalni ljudi teško dolaze do izražaja,ali oni nemaju veze sa banjalukom pretežno su to nafurani klinci iz vrbanje,debeljaka i okolnih zabiti koji kvare sliku grada i svagdje se predstavljaju kao banjalučani.

Поштујем. Вероватно си у праву. Него, Крајишник?

Evo čuvene pjesme o Banjaluci, grupe "Viteški ples"

http://www.youtube.com/watch?v=CJtZVQDjJZM

Nisam bio neko vrijeme više visim u tihim noćima,ali i tamo sam boravio.

Поштујем. Вероватно си у праву. Него, Крајишник?

E Slavk0, ja cesto tamo zalazim. Mozda smo se nekad i sreli?

Кључ

šta koji kurac ključ? kome se ne sviđa nek šeta...

A zemo što se tiče brucošijade,to se nekada održavalo u kampusu i bilo je odlično,sada su kreteni počeli da organizuju i sve otišlo u kurac,nego držite se teta Ruže i Tihih noći i sve će biti savršeno.Ti skupi fensi klubovi su sramota svakog grada i nisu vrijedni spominjanja.

ma znam zemo, nego kad sam ja počeo studirati glavna fešta u KSB, a sad deru ljude sa svojim kristlima krunama i drugim pičkama materinama...

Сереш да посећујеш Крајишник? :)

ne znam ni jednog ozbiljnog alkosa da nije bio tu i u tihim noćima...

Dakle okupljanje :D....,samo je pitanje Tihe ili Krajišnik???

E Slavk0, ja cesto tamo zalazim. Mozda smo se nekad i sreli?

Не верујем. Упамтио бих ја тако наочитог мужјака.

Od tih klubova ja poštujem jedino DFK, zato što tamo nema šabanizma, drugačija je muzika, a vrlo često gostuju i dobri bendovi. Jedini je problem što i tamo deru sa cijenama.

City pub takođe nije loš, kao ni onaj stari Irish pub, samo što je u Irishu vazda bila gužva u pičku materinu.