Prijava

jesam mingu, ali nisam izlazila iz indjije, lazem bila sam u nedelju u np, ali kod drugarice, nisam odavno izasla, jbg ali moracu.... =) pane, mozes i jednom da se razvalis i kada nije grozdjebal... =D

nemojte da vredjate svinjski srem, nije u redu :)) da nema nas, sta bi jeli,a? :))

Ming, sad se setio na ovu temu. Ja sam iz Mitrovice :D

Ku*ac je divan ... sve propalo i zaraslo ... nekada je bio divan

indjija
nisam bio tamo i ne secam se dal sam ikoga ko je odatle upozno,al sudeci po ovima sa sajta,jako zanimljivo mesto xd

zamisljam zhajk glave teske tamo
po celom gradu zhajkovi
moram se jednom navariti i otici tamo

Чуј диван јеботе, све равно, ниђе ничега осим муруза и шенице. Није ни чудо што се толико самоубијате.

Аој сремци свршим вам по деци

zamisljam zhajk glave teske tamo
po celom gradu zhajkovi
moram se jednom navariti i otici tamo

Kad ollanik navarati u Srem..

http://www.dodaj.rs/f/c/JP/2dxOmik5/zhajkatack1.jpg

hahhahahahahaha a u kurac hahahhahahahahaha

Чуј диван јеботе, све равно, ниђе ничега осим муруза и шенице. Није ни чудо што се толико самоубијате.

to je bačka i banat, mi sremci smo sa planine....
inđija najgore mesto za izlaženje, za muškarce...znači zaobilaziti u širokom luku...ne znam još nikoga ko je otišo tamo da izađe, a da se nije vratio sa zubima u đžepovima

glupe seljanke iz Beške i Čortanovaca neće da budu uopšte sa likovima iz pezosa i novog sada, samo sa domaćim idiotima

Pa zavisi sa kojim prevoznim sredstvom dolaziš ...
EDIT: JA NISAM IZ INDJIJE
(ono što je neko napisao za zube je tačno)

Сремска Митровица најјачи град у Војводини! А и шире, човек не би веровао каквих глава тамо има...

De ste pičke pozdrav iz pijanog Srema

човек не би веровао каквих глава тамо има...

posebno u onoj ustanovi zatvorenog tipa.

Istočni... ili samo stočni Srem. (autor dragišić se upravo kida od smeha) Se još deli na vinski i svinjski. Sva tri srema, zapadni, istočni i vinski nastali su doseljavanjem propalih naslednika plemstva, izumrlih carevina. Tako se u Sremu, osim kostiju nedovoljno ambicioznih predaka mogu pronaći šuntavi potomci rimskog, grčkog, ugarskog, mletačkog, ruskog priperka plemićke loze. Sasvim je izvesno da će se poslednji Rokveleri, Rokšildi, Kenedijevi i Fordovi doseliti u Srem.

Пуши га мало Драгиша

И ван ње... нпр, знам човека којег зову Џорџ, по оном лику из Пепе Прасета, зато што је једном кад је био мали био код друга у Лаћарку, и тамо се посвађао с њим, па га друг и другов брат заједно однели у свињац и уваљали у говна тамо.

Такође, знам и лика који је 4 пута ломио обе руке истовремено, од тога двапут радећи звезду.

И лика који је јебо са 8 година.

И Хасана легенду.

Доста је то. :Д