Prijava

Mislim da bi bilo dobro da se vrati razlog brisanja definicije. Maloprije mi je obrisana jedna, znam da nije nista posebno, a kontam da je obrisana jer sam "prozvao" mANIJAKA, sto nije bilo planirano uopste...

Vjerujem da i drugi imaju nedoumica zbog brisanja def.

Ovo je i meni palo na pamet. Nije mi jasno ni što je sklonjeno.

И да се види који је модератор обрисао дефиницију, да знамо кога да прогањамо кад се обрише

подржавам, такође ми није најјасније за једну моју

E kad je Dzimi rekao da, onda mora se razmotri... Nije neophodno ime, samo razlog

ма ја сам против..не зато што сам стварно против него само да бих био против...шта који...и раније напишу, овај Џими први, дегутантно...и боле га...:))

"prozvao" mANIJAKA

нисам се осетио прозваним ни у једном тренутку, чак сам се осетио и онако моћно јер ме је неко метно у дефку...

ма ја сам против..не зато што сам стварно против него само да бих био против...шта који...и раније напишу, овај Џими први, дегутантно...и боле га...:))

Шта оћеш ти од Џими? :) Је л' знаш да си на условној?

E to je dobro za znati :)!

Džimi sve ih banuj. :)

Вратите ми Фрагера!!!!

знам...а ко ми је савеник, управник за условну?..коме треба да се јављам и кад?...којим данима?..јел то није истекло?

кад џими каже то вреди као нас педесет
а што се тиче имена, логично је да ти је обрисао онај ко напише разлог, као и за бан.. ;)

U je, nisam ni znao da se to ručno pišu razlozi.

кад џими каже то вреди као нас педесет

Што сви кој курац бацате на тог Џимета...

знам...а ко ми је савеник, управник за условну?..коме треба да се јављам и кад?...којим данима?..јел то није истекло?

Није истекло. Што се тиче јављања, следи своје инстинкте.

е ја сам ЗА...на условној сам, мора да слушам...јеботе која сам ја пичка, сам себе разочаравам...

кад џими каже то вреди као нас педесет
Што сви кој курац бацате на тог Џимета...

ко се баца, ништа ружно не рекох, само констатујем

ааа, bacamo, то не знам тачно..