Prijava

Фејзбук ја рек'о да сам против, он прети баном...а ако ме банује ја могу се убијем..немам живот ван овог сајта..а какав је има да ми банује и све дупле...

Пази, видиш ти то никад нисам о томе размишљао на тај начин.. Јеби га онда, не знам шта да ти кажем, ћути и смрди!

A jel ima sad ovaj prijedlog kakvu pravnu tezinu, hoce li to biti vraceno ili mi taslacimo bezze?

Имењаче, брате, можда, можда...

ма децидентно тражимо да буде враћено..и нећемо одустати од својих захтева..ако треба и штрај глеђу ћемо да почнемо..не могу бре они с нама тако..шта нама Хомен 40 посто на пролеће..не липши магаре до зелене траве..одма бре...

Вратите ми Фрагера!

ZA!!!
Smatram da svaki autor treba da ima pravo da zna zašto mu je obrisana definicija.
Mali prst je milion puta priznao da ume da obriše definiciju u afektu, što verujem, nije slučaj samo kod njega. Mislim da ponovo treba da se otvori tema za obrazloženje o obrisanim definicijama, a za postere - kako hoćete.

A fora, kad nemamo groblje i nije baš nenormalno bitno.
Osim autoru koji je oštećen.

Al' svejedno sam za.

једно питање, дее то гробље, и јел моја обрисана дефка тамо упокојена, или ако је сам не сахраниш ништа?

Protiv,jer niš' ne dobijamo,neće je vratiti...Ono što će slijediti je opičiti sve po spisku moderatoru i dobiti ban,bez veze...Kad je sve postalo sranje na sajtu,neka bude i ovo.

mozes da je vidis jedino ako imas komentar na njoj bilo svoj bilo od nekog drugog drukcije ne moze bez ktitora

leksi, groblje ne vidis ako nisi ktitor, mozes procitati sta je to, imas karticu na vrhu sajta.

pa znas kako, meni maloprije obrisa i meni se javi dijabolican plan da napravim sad poster da se neokm milosne nanosaaaam, ali odlucim da je bolje otvoriti temu malu o tome i vidjeti sta i kako.

Ма можеш да исцимаш било ког ктитора да је нађе на гробљу и да ти проследи линк... ко да је то не знам кој проблем сад

Ja sam za, batali svaku raspravu povodom ovoga, AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ili da daš jebenih 200 dinara. Nećeš dumreš.

ДАм им курац 200 динара док не направе сајт како треба... ! И док ми не врате Фрагера!

Protiv,jer niš' ne dobijamo,neće je vratiti

шта не добијаш, па неће је вратити, али добијеш објашњење. као и за бан. а овако ја имам потребу да напишем опет исту дефку за случај да се неко од њих зезнуо при брисању, шта знам, чудни су ти људи свашта раде

немам коментар, одма је укебана, значи ништа од поновног виђења.. :'(

чудни су ти људи свашта раде

Они нису људи :))

@leksi
Da,objašnjenje,"degutantno" ili "nekvalitetno",pa se jebi...Meni su za 2-3 defke kao razlog naveli nekvalitetno,a u debelom plusu bile...i ništa.Ma usrali su sve...

а и шта ће ми линк, оћу објашњење, нећу жваку

знам шта је ктитор, не дам паре