Prijava

Kad smo vec kod toga, kako se postaje moderator ovdje?

Da,objašnjenje,"degutantno" ili "nekvalitetno",pa se jebi...

ок, мени некако боље и то него ништа
овако некако не могу ни да се јебем од нервозе и неразјашњености

Ako se predomisliš pusti PVT. :)

Ako se predomisliš pusti PVT. :)

Како готивим ово :))

@leksi
Onda ću ti ja približno objasniti,nema nervoze,no no :)

ајде беште, ја се не депилирам.. и не скрећите с теме
можда да дође још неко утицајан, знам да џаба ја паламудим овде..

Rdjavom kurcu i dlaka smeta.

Нек' неко врати људе да читају дефиниције. Мислим, не кажем само зато што моје деф. слабо људи чита, већ што је то уопштено. Ево, ја сам прочитао можда 50 дефиниција (у врх главе) од кад је уведен нови систем. Јеб'о то. Јесте да сад кукам к'о жена али мени је стало да више људи чита... јер ја своја ремек дела не желим да делим са само 5 људи. Јеб'о то. И јеб'о одабране.

А ово избрисана, избрисана, ко да је битан разлог, ионако се чмари на гробљу. Али немам ништа против.

@Самхаин
Amin.

Treba korigovati mogucnosti korisnika sajta. Evo ja sam tu vec oko godinu dana i tek sad pocinjem se nesto uplitati u sfere zivota. Prvih po godine nisam imao nalog. Ne kazem ni sad da sam ostvarenje neko od autora, al eto... Sajt postaje pretrpan jer svi mogu sve...

Kad smo vec kod toga, kako se postaje moderator ovdje?

нисам баш дуго овде али ево мог цењеног мишљења: учмариш се осталим модераторима и трудиш се да будеш увек фин (да не псујеш, па кад постанеш мод - распали)

Нек' неко врати људе да читају дефиниције.

Ja sam za ovo. : )

И да се види који је модератор обрисао дефиницију

biće.. : )

a da vas pitam...
sta ce vam razlog brisanja kad se i onako vise ne vidi groblje?

Ја га видим. :)

Брате, мене би било блам да ми обришу дефиницију, а не још и да питам зашто.

Treba vratiti, kako ce znati ljudi sta je razlog? Doduse, posle toga ce biti opet rasprave "kako nekvalitetno, pa imala je 100 lajkova"... Ne valja kako okrenes.

Ne valja kako okrenes.

Jedino pametno rečeno na ovoj temi.

kaizen ako ne uvede totalitarizam ode sve u "peep"

a koliko vidim uveo ga je...

a da vas pitam...
sta ce vam razlog brisanja kad se i onako vise ne vidi groblje?

како шта ће нам? па да знам зашто је обрисана! јел зато што се вама диго с опроштењем да то урадите или зато што има нешто што не ваља? да не понављам исту грешку, ако ништа друго...

Брате, мене би било блам да ми обришу дефиницију, а не још и да питам зашто.

мене није блам, што би ме био блам? глупо ми да питам зато што не знам кога да питам..

Treba vratiti, kako ce znati ljudi sta je razlog? Doduse, posle toga ce biti opet rasprave "kako nekvalitetno, pa imala je 100 lajkova"... Ne valja kako okrenes.

назначиш негде: ако кажемо да је неквалитетно, онда је неквалитетно, колико год лајкова да има, јер лајкови нису адекватно мерило. Опер ја о правилнику али шта ћу кад ме нико не констатује..