Prijava

па добро ако су све ово што пишем глупости, и разлози за бес и свађу, онда нек се смарају са свима нама који отварамо теме и шаљемо пвт-ове да питамо разноразна иритирајућа питања, која би требало да су свима јасна, и поред оног дивног правилника и понашања модератора, стварно не знам шта нам није јасно више...

Hvala janpi! :))

Ja sam tako srećna zbog vas. :))

Испаде овај правилник компликованији него Устав.

сем што си надркана

Eno, posvetila sam ti definiciju :)

Зајебите разлог, вратите гробље.

П.С. Знам шта ћете рећи... али НЕ ДАМ 200 кинти!

Samhaine, ne možeš da budeš zabavan kao leksi, žalim.

Испаде овај правилник компликованији него Устав.

не знам шта желиш рећи али глупав јесте, сем тога постоји једно правило, истина чух га везано за фирме, али мислим да је универзално, типа боље да правилник ни не постоји него да постоји и да се крши, ако овде има људи који размишљају можда ће схватити да заиста има истине у томе..

Ради ти како мислиш да треба, па кад не буде ваљало, знаћеш.

а гле ово :)

Сајт има и више него довољно тема и места за препуцавања, а ако вам се ипак чини да нема, отворите нову и разрешите ствари.

:))

па тај фазон, знак ће бити трајни бан.. па отворим тему па је закључате.. па направим дупли па и њему трајни бан у року од два минута.. па пише да не треба да шаљеш свим модераторима једно те исто па то испадне најпаметније што можеш да урадиш.. па неко псује и вређа па ништа, неко увреди без псовања па бан...
Разумеш, некако правила или постоје или не. А овде је стање такво да нека постоје, нека не, од тих што постоје нека се примењују у потпуности, нека делимично, а остатак се редовно крши. И онда се чудите што отварамо глупе теме да питамо нешто. И ја онда предложим нешто и ви испиздите. Који монолог јеботе, само чекам да се укључи још неко да ми каже да сам дупли

И ја онда предложим нешто и ви испиздите.

A gdje? Kad? Bokte, ti si preozbiljan za ovaj sajt.

ето, од свега, која се реченица извуче.... и ти си преозбиљан/преозбиљно/преозбиљна

Унећу мало шаљивих тонова у тему, други пут. :)))
Лекси, дефиниши и уживај, о правилнику има ко да брине.

ај фала ти баш, а правилник нек се брине сам о себи :) уздравље

leksi imam predlog, idi mojom logikom. oni tebi ruse sneska- rusi i ti njima. mene su banovali na 10 dana zato sto sam liku koji se zove stidljivko rekao smrdljivko i to u saljivom kontekstu. i jos 3-4 puta iz totalno debilnih razloga. brisali defke i postere isto iz debilnih razloga. e sad ja idem okolo i kvarim drugima igru, prozivam, lupam minuse, nerviram, uskoro ce poceti i debilni posteri i defke. a znas kad ce da vide 200 dinara od mene? nisam debil, da sam nekom opsovao majku ili sl pa ajde al ovo je cisto podjebavanje od strane likova koji misle da su uspeli u zivotu jer su moderatori. e nes kolega

nisam debil, da sam nekom opsovao majku ili sl pa ajde al ovo je cisto podjebavanje od strane likova koji misle da su uspeli u zivotu jer su moderatori. e nes kolega

такође.
ма боли ме туки да их подјебавам и лупам минусе, само покоја културна прозивка кад је згодно, толико од мене..

janpi

leksi imam predlog, idi mojom logikom. oni tebi ruse sneska- rusi i ti njima. mene su banovali na 10 dana zato sto sam liku koji se zove stidljivko rekao smrdljivko i to u saljivom kontekstu. i jos 3-4 puta iz totalno debilnih razloga. brisali defke i postere isto iz debilnih razloga. e sad ja idem okolo i kvarim drugima igru, prozivam, lupam minuse, nerviram, uskoro ce poceti i debilni posteri i defke. a znas kad ce da vide 200 dinara od mene? nisam debil, da sam nekom opsovao majku ili sl pa ajde al ovo je cisto podjebavanje od strane likova koji misle da su uspeli u zivotu jer su moderatori. e nes kolega

* pre sat vremena

Janpi, ti si jebeni genije. Ne samo sto MOLIS za trajni ban, nego cak i pricas svoj veoma inteligentan plan ovde. Ti si jebeni genije.

јанпи доџи овде да скујемо неки паклени план :) http://vukajlija.com/forum/teme/15664?strana=1

не, нисам га позвала у ЈебањеII, сем ако ми нисте изменили пост тирани једни

Ma sve je ok ali mozda stvarno ove defke brisanje razlozi na vutri ....
Ok je sajt mackina ima gde da sere i laze kad nije na stranim ili theme forumima cas imam 90 godina pa sam pohotna siparica pa onda junior od 17 godina, pa oslobodilac naroda napacenom .... itd ... ljudi samo opusteno.