Prijava

Дефинитивно ЗА!
Лепо фино уведете један опшн бокс са нпр:
1) спам
2) неквалитетна
3) плагијат :линк
4) крши правила сајта: вређање курац палац или тако нешто
5) отхер: и да се упише разлог.
И то је то. Модератори не би имали 500 порука у инбоксу.
Јебига, овако их гањамо у већини случајева бзв.

За. Макар неће бити више отвараних тема. Мада, увек ће да се нађе неко да пита, а што му је "неквалитетна" или нешто слично па се своди на исто. Али генерално сам за.

Ne verujem da ce da se usvoji,ali sam ZA.

EDIT:Najvise me zanima to sto se definicije brisu i posle 5 minuta i ako su ispostovale neki od kriterijuma dole navedenih.

Donešena je odluka da se podiže kriterijum brisanja za nekvalitetne definicije.
Naime, ukoliko vaša definicija za 24h ne skupi popularnost 20 (razliku između pozitivnih i negativnih glasova), sada sa punim pravom može biti obrisana kao nekvalitetna.
Ovo će se prvenstveno odnositi na definicije koje nisu definicije slenga, već definicije pojmova ili ličosti, ili aforizme, ili mišljenja o muzičkim grupama, pravcima, dogadjajima i slično. Dakle, ukoliko je definicija definicija slenga, ovo pravilo neće biti primenjivano, ali ukoliko definicija ima nameru da bude duhovita, ili popularna, a to ne uspe da ostvari, od sad može sa punim pravom biti obrisana nakon 24h kao nekvalitetna.
Sve najbolje,
Administrator i moderatori.

Apsolutno ZA. A ako modovi ne mogu da postignu sve, tj mrzi ih da kliknu na dugme za razlog, onda nek se još ljudi postavi za moderatore, al' pre svega ljudi koji dosta vremena provode na sajtu, tako modovi neće biti pretrpani poslom, a sajt će bolje funkcionisati.

Вероватно сам већ постовао овде, али не шкоди поново.

Што се тиче овог цитата (не знам када је то речено), који су админ и модови рекли, могу само да се насмејем крохотно. До сада су и они тврдили да скор није мерило квалитета и због тога је укинута дефиниција дана. Ако гледамо скор вратите дефку дана. Исти курац. Одо да правим дупле и да ресетујем ип приликом логовања и ето скора. Ако мислите да можете да ме наватате сличним ипеом постоје прокси сервери, тако да опет ми "не можете" ништа. Сами се себи подсмевате оваквом одлуком и занемарујете субјективност брисања - а то је најбитније за очување квалитета.
Нећу поменути да у неком тренутку са покретне траке изађе и око 40 дефиниција, те је немогуће оценити толико много и доћи баш до одређене која вапи за популарношћу да не буде избрисана. ШКК??? Укините модовима могућност да бришу дефке онда и оставите серверу да брише све што није досегло +20...

Што се тиче разлога за брисање, то је само неко шатро објашњење да вам је дефиниција срање, као неки педерски смајли. Шта имате од тога што ћете знати? Једино би ок разлог био плагијат као једини разлог који би се видео. Остало нема сврхе да се наглашава, па ни то да је плагијат.

Толико о томе.

Podržavam ideju koju sam i predložio na podforumu za ktitore,razlog za brisanje definicije je postojao na staroj verziji sajta,al tada su svi autori mogli da vide groblje,a sada mogu samo ktitori.Tako da bi i razloge za brisanje definicija mogli da vide samo ktitori.

Kao što je neodgovorno postavljati svašta, ama baš svašta za prijedlog "definicije", tako je uvrjedljivo brisanje kako se nekom od "njih" ćefne.
Možda da se uvede bonus, pa ako nekom obrišete recimo tri definicije, onda slijedi kreatvna pauza od ... dana. Ali, i "oni" bi trebali da imaju neku mjeru.

Шта имате од тога што ћете знати? Једино би ок разлог био плагијат као једини разлог који би се видео. Остало нема сврхе да се наглашава, па ни то да је плагијат

Овде се не слажем.Постоје дефиниције, које су у плусу(што и није мерило неког квалитета), али и за које доста аутора кажу да су добре, или у најмању руку солидне, а буду обрисане. Додуше, поновићу:

увек ће да се нађе неко да пита, а што му је "неквалитетна" или нешто слично па се своди на исто.

Meni to ne znači ništa.
Obrisano.

Prepravi pa okači.

Kao da je bitno. Stave objašnjenje NEKVALITETNO pa ti trzaj u ukulele.
Ja sam više za predlog ako je već prošla 24 sata i imala poz.skor da je ne brišu.
Ako nije klasičan plagijat ili pedofilija, ostalo-nema šta da brišu i onda kao stave nekvalitetno, prekratko, nije definicija, glupost od objašnjenja.
Jer vraćati se na nečije def.posle ojha vremena je čisto izdrkavanje i provokacija.

http://vukajlija.com/podno-grejanje/256852
http://vukajlija.com/levu-ili-desnu/257084
Plagijati nisu,degutantne nisu,u plusu su od oko 30 a obrisane su.
Razlog-tako mu se ćefnulo.

Што се тиче овог цитата (не знам када је то речено), који су админ и модови рекли, могу само да се насмејем крохотно.

Napisano je u oktobru 2009.Pojma nemam da li se nesto promenilo,jer je to poslednje obavestenje na tu temu.

jebi ga, ne znam kako se rešiti svega, istina je ovo što ćera kaže, kontriraju sami sebi. Da se razumemo, slažem se sa ovim čišćenjem defki, ali mnogo je pogrešnih definicija obrisano, definicija koje su sasvim solidne, a ostale su neke koje makar po meni nisu ni za kurac.
EDIT: Što je najgore, dovoljno je da se jednom modu definicija ne svidi i da bude obrisana.

Da bi sajt nastavio da se razvija neophodno je da ima finansijsku podršku. Pored razvoja funkcionalnosti sajta, ulaganje je potrebno i u segmentu infrastrukture.

Ako nam već uzimate po 200 dindži mesečno,imate našu finansijsku podršku,vratite nam razlog za brisanje definicija,to je jedan vid razvoja funkcionalnosti sajta.

Ne znam šta je problem? Ono što sam postovao imam na hardu, na papiru ili u glavi. Šta ja gubim ako se nešto obriše? I da li smo sigurni da bismo se složili sa razlogom brisanja? Ako mi neko sugeriše da moj tekst suviše liči na već postojeći, je ga brišem momentalno. U ostalim slučajevima bih se teško složio (kada bi mi bilo važno)!

Jedno veliko ZA. Mada i ti razlozi mi nisu baš uvek jasni.

Skroz otkačen gle ovako, ja ništa od ovoga ne držim na papiru i u glavi, zato su tu 200 dindži i imam pregled groblja, al da oću da imam sve te fazone na papiru ne bih ni pisao ovde. Ako već loše pišem, nek mi skrenu pažnju na greške, da znam šta da ispravim. Možda se nisam ni dobro izrazio ako već brišu nek mi kažu razlog, sledeći put ću više voditi računa o tome. Gledaj ovako na groblju imam 37 definicija, od toga samo 6-7 nisam obrisao ja ili nije obrisano na moj zahtev. Neke su bile i nesvesni plagijati, ali svakako bi uvođenje razloga mnogo pomoglo smanjenju spema po forumu i preko definicija.

To Reme u kurac te ljubim!