Чачанизација

  1. E, ozbiljno, ajmo to da se skupimo i da radimo nešto nevaljalo.

  2. Javi se Pekiju i idite na redtube u igraonici. To ce biti okupljanje 2/3 svih autora iz cacka (nece ruka da napise veliko slovo, ne da mi se), a radicete nesto nevaljalo.

  3. Mrš Đeriko odavde!

    Videćeš ti kad napravimo okupljanje u Borčevoj hali, a red do Moravice, ne moš se uđe od silne čačanske pičetine, lololo

  4. There are 16,132 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15).

    Ima tu istine.

  5. Ја сам докон иначе.

  6. Idi jebi nešto.

    lolololo

  7. То би било лепо... Вероватно.

  8. Š`a je sugradjani, zamrla tema?

  9. Uz Moravu vetar duva, jebiga.

  10. Zamrla k'o Cacak, jbg.

  11. Zamrla k'o Cacak, jbg.

    Vala da znaš.

  12. Gde zamrzo, sad će "Dani kajsije" u Miokovcima. Jes da sam se izbedačio kad čuh da misle na voće, a jok na rakiju. Ali nema veze, ima da cedimo ko Marko Kraljević!

  13. Haha ja sam bio ubedjen da ne misle na voće.

  14. Ma izem ti Cacak, kad Darko Rundek dolazi u Uzice.

  15. Pa kad ne svira covek po seoskim domovima kulture, nego samo po gradovima.

  16. Sine, on tamo nastupa na hidrocentrali. Nase selo bar ima dom kulture.:)

  17. Na najstarijoj hidrocentrali u Evropi, drugoj najstarijoj na svetu. I rest my case.

  18. ДАРКО ЛАЗОВИЋ ЈЕБЕ!

    И ТОЧАК!

    И БОРА!

    И СОЊА САВИЋ ЈЕ ЈЕБАЛА! ОСИМ У ТРЕНУЦИМА КОД СУ ЊУ ЈЕБАЛИ!

    И ЧАЧАНСКА ШКОЛА КОШАРКЕ ЈЕБЕ!

    ХВАЛА ТИ, ЧАЧКУ, ВОЛИМО ТЕ!

  19. Лол, ја прочитао чобанизација. Ал добро, кад се сетим Веље, могу рећи да нисам много промашио. :)

  20. Cemu ta digresija sa Veljom? I bez njega nisi nista omasio, dobro si video :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.