Чачанизација

  1. Uros Tripkovic...
    Da sam na vasem mestu ne bih se salila sa nama.:P:)

  2. Ja studiram u Cacku. Tj. vise sviram kurcu i pikam PES nego sto studiram. Inace, 90% rodbine sa caletove strane je u Cacku. Samo on osto u prapostojbini Kosjericu. Do jaja je Cacak. Nako. Fino. Mnogo lepsi od Uzica de sam ucio srednju. A i picke su bolje.

  3. Ja ne bih iso na taj fakultet.

  4. Ne bih ni je da se ja pitam.

  5. Ni ja. Zato i ne idem.

  6. Ne daj samo da te nagovore da ides na TF.

  7. Tamo ne idem ni da jebem, što mi je u opisu radnog mesta. Mrš te efe!

  8. Nema bog zna sta ni da se jebe tamo. :D

  9. хех тф и агрономско су штекови за варење, јебање можете да нађете у монтани паризу и морави : )

  10. Da se ne ukvasis malo kad jebes u Moravi? :D

  11. то ми је фетиш : )

  12. Znate li vi Cacani ima li gde da se kupi komplet lepinja posto sam se navukao dok sam ucio srednju u Uzicu? Nasao sam u nekoj pivnici losu kopiju, pa reko da li ima gde bolje?

  13. Hmmmm... lepinje...pfff teskoo ces dobre naci u cacku,,gledaj po pekarama, aliiii...tesko da ces naci dobre...

  14. Давно их је било у печењари Радуловић. Нем појма да ли има још. Можда сам се и истрипово.

  15. Pretop je bio hit u Raduloviću.

  16. Ajde bre da zbudzimo okupljanje...Nismo odavno.:))

  17. која сте годишта ви ? ја сам 93..

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.