Prijava

Мене подсећа стање на време кад сам се регистровао, тад сам дефку сматрао солидно оцењеном ако је имала +15 или 20 гласова

Моја прва дефиниција дана јануара 2009. је постала дефиниција дана са скором 33:1. :))

Napišem sleng, malo ljudi oceni. Glupost napišem, dobijem dvesta komada. A ja baš namerno neću da pišem gluposti. I briga me za skor, ali pre uvođenja nove vukajlije prosek mi bio 34 a sad je jedva 19.

@Lullaby
Nemoj Luli,al' stvarno,svi mi vidimo ko visi na forumu,i tebi je jasno,ako si mod ne moraš da braniš gazdu...
@StrajaKg
Straja,ja se i kačim zbog tebe i još 2-3 genijalna autora koji su debelo oštećeni,boli me kurac za mene,ne zanima me ova vrsta popularnosti,ali jebote,nemam čemu da se smijem,a da čitam stare dobre defke mogu uvijek,ukucam autora i opleti...Sve u svemu,mislim da je svima jasno da ovo nije dobro i mora se mijenjati,zbog onog što je Vuka bila,a sada nije...

I meni skor opao.Mislim da bi moderatori trebali stavljati nove defke u odabrane,evo danas ni jedna jedina nije stavljena u odabrane,nije valjda da nijedna ne valja.

stvarno je nekul što nema dnevnih odabranih...

Ljudi, opustite se, retro fazon... ionako se oduvek priča kako je PRE bilo bolje :)

Trebalo bi razgraničiti stare i nove odabrane. Što kaže Grof, dnevne odabrane. Pa da budu tu 24h pa da se smenjuju. Šta znam, ovako sve je više autora a sve manje ocenjivanja.

Napišem sleng, malo ljudi oceni. Glupost napišem, dobijem dvesta komada. A ja baš namerno neću da pišem gluposti. I briga me za skor, ali pre uvođenja nove vukajlije prosek mi bio 34 a sad je jedva 19.

Брига те за скор, а отвараш дупле да се лајкујеш? :))

Ma i ranije prosecnu definciju nije citalo vise od 15-20 ljudi, sve ostalo je bila "aktivnost" duplih naloga, pa kad je neka sa 80 plusa to znaci da je "procitalo" 15-20 ljudi sa po 5 duplih naloga.

Ja bi vratio stari sistem ali strogo vezan za IP adresu, jedna IP adresa jedan + i jedna *.

Drugo, nije valjalo kad smo mi birali def dana, a ne valja ni ovo, pricasmo ranije da def. biraju i autori i modovi zajedno. Neka kontrola modova nad definicijama mora da postoji ali da se cuje i glas naroda.

29-4
15-1
10-1
10-2
20-5
14-2
22-8
11-5
32-2
30-10
19-2
21-9
15-6
15-4
15-3
22-4
21-6
19-5
24-9
27-7
Pa dosta sam pis'o.:) A osrednje ocenjivali drugi.
I moja najbolja od uvodjenja nove:
195-36
Ona je usla u odabrane.

Ma i ranije prosecnu definciju nije citalo vise od 15-20 ljudi, sve ostalo je bila "aktivnost" duplih naloga, pa kad je neka sa 80 plusa to znaci da je "procitalo" 15-20 ljudi sa po 5 duplih naloga.

E jebi ga bas, ja mislim da je ta prica sa duplim nalozima malo prenaduvana... Ispade svaki član vuke ima minimum dva dupla, jbg meni je to nerealno, nisam mod pa ne mogu da tvrdim, ali valjda se to vidi po IP adresi, lupis bananu kad vidiš da neko sam sebe lajkuje i zdravo... Evo ja nemam duple niti mi je padalo na pamet da ih otvaram, pa su mi ljudi čitali definicije... Sad jok. Ko kaže da nije tako ili laže ili je slep, treće nema. Ne čitaju ljudi.

I mislim da nije stvar u skoru... Stvar je u tome što se masa autora smorila što niko ne čita definicije, pa su počeli sve slabije i nekvalitetnije da pišu. Ako se to nastavi ode sajt u propast. Mislim do jaja su stare definicije i sve to, ali ne možemo ih večno čitati, treba i nešto novo kvalitetno da se napiše, a ako ne bude nikoga ko će hteti da piše - onda smo u problemu.

Šalabajzer hvala ti, supergirl slažem se, prenaduvana priča, da ne dužim može ovo bolje.

"Niska gledanost" je najveća boljka "nove" Vukajlije. Draže bi mi bilo da bilo koja moja defka ima skor tipa 32:28 nego 10:1...

Dobro, vi ste ovde duze pa verovatno bolje znate,ali jabih ipak jedna IP jedan + i jedna *. Nema potrebe banovati naloge sa iste IP, mozda vise ljudi ide na Vuku sa jednog kompa, ali treba onemoguciti glasanje.

I napravio bih da 50% "tezine" definicije vuce misljenje moderatora, a 50% vox populi.

MrsSupergirl-amin!Straja,nema na čemu,ti si mi najomiljeniji autor,zbog toga prdim ovdje,a ne volim prditi :)
Kramponom,takođe amin.
Predražinjo,ne kaki,zar te zadovoljava uloga matičatra,pa braniš gazdu,pih..

Koliki vam je od uvođenja nove vukajlije

A jesu vragolani svoje vrste ovi moderatori.

Баш вам је велики, јбт.

Мислим, 34 сантима... То није мало.

Da. Ali opada, jbg.

Тотално. :)

meni je porasto 5 cm sad je trenutno 38