Prijava

Нема људи да оцењују дефиниције зато што је Пеки бановао пола сајта. ;)

To nije tačno, Šalabajzeru, ima dobrih defki. Nisu plusevi dokaz njihovog kvaliteta. Valjda je poznato kakve su sve gluposti bile izomiljenisane i isplusane, i tad su svi udarali u druga zvona. A sad smo svi na forumu i žalimo se kako ne čitamo defke i tako ukrug. Već sam pisala o tome, neću da se ponavljam, ali evo ipak, samo jedan vrlo koristan link za sve:

http://vukajlija.com/recnik/definicije?strana=1

Ja ocijenim skoro sve definicije koje se napišu. Pročitam sve. A ako ti nemaš volje "ni da čitaš ni da pišeš", onda treba da se odmoriš malo od sajta, kontam.

Mada, mi smo ovdje samo zbog pluseva, zar ne?
Zato je svaka dalja polemika suvišna...

EDIT: Samhaine! Ahahaha!

Koliko sam ja razumeo ovu priču, niko ne ocenjuje definicije jer svi bleje na forumu, a svi bleje na forumu jer im niko ne ocenjuje definicije. Znači ima sajt da se uruši sam u sebe ko crna rupa. :)

ali evo ipak, samo jedan vrlo koristan link za sve

Погрешан ти линк. Мислим да си ово хтела да ставиш:

http://vukajlija.com/recnik/autori/12508/definicije?order=time&strana=1

Eto vidiš. Previše sam na forumu. Na taj sam mislila. :)

Нема људи да оцењују дефиниције зато што је Пеки бановао пола сајта. ;)

ово ја хтедох да напишем али ме самхаин претекао..:) а ионако би мене сви одмах попљували и оптужили за ко зна шта..самхаине ипак си ми опасна конкуренција, шта год да лулабу мисли.. ;)

@Lullaby
Ima dobrih,ali vrlo malo,dokaz su ti imena koja se pojavljuju na temama foruma,većina onih koji su pisali dobre definicije vise na forumu,a dokaz je i vaše biranje odabranih definicija,gdje poturate neke stare(dobre),a novih skoro pa da i nema!Što ih nema?Zato što se ne pišu!
Dalje,ne znam da se desilo da neka govno definicija dobije ogroman broj pluseva,ajd omiljeno se zloupotrebljavalo,ali takva defka dobije i pregršt minusa,zar ne?A sada nema ni plusa ni minusa!
A da li smo ovdje zbog pluseva...Pa,ja možda i najmanje,ali vjeruj da većina jeste,pa i ti.
Ja imam volje i za čitanje i pisanje,ne treba meni odmor,od skoro sam tu,ali ovo je sranje i zato nemam volje,a da je sranje ne mislim samo ja nego većina članova.

ma sve se slazem sa ostatkom autora, i meni je opao od redizajna

И то што кажеш, поремећен нам је систем. Требало би да одемо са форума, а жене да оду у кухињу.

@StrajaKg
Ti bi treb'o na sva zvona da psujš ovaj redizajn,do sad bi bio najpopularniji Vukajlijaš da je ostalo po starom,al' ne daju dušmani :)

Ja stvarno ne znam da li toliko lose pisem, pa ljudi nece da se smiluju i ocjene. Bilo kako: plus, minus, da ga jebem. Stavio sam jednu prije dva sata, ukupno 11 ocjena. Recite mi ako je strahoda od definicije, i da prestanem pisati: http://vukajlija.com/ustanak/235194

Modovi koji smatraju ovo za reklamu, slobodni su da obrisu definiciju. Naravno.

dokaz su ti imena koja se pojavljuju na temama foruma,većina onih koji su pisali dobre definicije vise na forumu

Nije tačno. Najviše visimo leksi i ja. A mi nismo neki autori, jbg.

EDIT: Faco, raklama je dozvoljena. Iako je njaah. Reklama, mislim, ne defka. :))

Мене подсећа стање на време кад сам се регистровао, тад сам дефку сматрао солидно оцењеном ако је имала +15 или 20 гласова

23-4;
63-17;
50-13;
45-4;
24-1;
53-6;
35-8;
29-4;
15-3;
8-2;

moje defke od kad je nova Vuka.... To su mi skorovi.... Ove najnovije su poslednje na spisku.... Znači sve manje i manje ljudi čita defke.... Al odlučih da više ne brišem ništa što napišem.... Inače pao mi je skor od kad je nova Vuka....

@Salabajzer
Ja sam probao fino da im objasnim kako ovo ne valja, ali oćeš, nema ko mene da sluša,...
Ali ne zbog mene, ne valja generalno, no nema veze, nije moj sajt tako da ja ništa ne gubim osim malo virtuelne popularnosti... Možda se vrati ono staro, kad shvate da ovo i nije baš nešto, a do tada, skupljamo 5 po 5 pluseva :)

EDIT: Faco, raklama je dozvoljena. Iako je njaah. Reklama, mislim, ne defka. :))

Pozivam se na postenje. A posto mi je ponos poljuljan, predlazem istu na zrtveni sto. Ima da je odma' saranim! Samo reci. Ako ce te to ubjediti da nije zbog reklame :P :)

Мене подсећа стање на време кад сам се регистровао, тад сам дефку сматрао солидно оцењеном ако је имала +15 или 20 гласова

Znaci, idemo retro. Recite kaizenu da nabaci na logo matorom vukajliji afro frizuru, i jednu temu u disko stilu.

Faco, dado ti plus na Ustanak :)

nemoj da me iko odavde pogrešno shvati, ali daj da otvorimo temu "Ocenjujte me" (ko Dotter što ima na proflu) pa ko oće nek se prijavi...a meni isto, ja i onako nemam više ideja, silujem sajt svakom petom definicijom, al šta ću...takav sam čovek...

A mi nismo neki autori, jbg.

молим?! :))) ко те ово слагао, ај за тебе, али ЈА..

Moj prosek je i bio mnjah, a sad još pada... Sad izbacih defku, skor 4:0, a defku iznad je ocenilo 12 ljudi (doduše, negativno, ali znači, ima ih). Ma već mi svejedno, proverim odabrane i nove ovih autora koje volim, ako imam ideju napišem štogod, i to je to od mene na Vuki. :)
Sad bagujem, dosadno mi. XD

proverim odabrane i nove ovih autora koje volim,

ja ni to više ne radim...gledam desno, ako je zanmljiv neki status...kliknem...