S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. pa jbt, baci mu abrajz... možda se i upeca :)

  2. ma šta će mi takav ulov :)))

  3. u pobogu si brate, ovaj sestro, pa ti baš probirljiva :)

  4. hehehe može mi se :))) (jer imam zihericu kod kuće)

  5. hahhaha e pa to je prednost...

  6. Da apdejtujem listu :)

    Sa Tasovcem, sa Stanislavom Hočevarom, sa Ruškom Đinđić, sa ambasadorom Slovenije (kul lik, mada mislim da je gej), sa muftijom Muhamedom Jusufspahićem...
    Mislim da me je Hočevar zgotivio jer sam imala neku haljinu k'o katolička učenica, i krstić od belog zlata oko vrata, koji do duše ne može da se poredi s njegovm krstačom :D

  7. ti neki buržuj, ba? jbt ja ne mogu da vjerujem da ste ti i komad 1974 poznajete toliko poznatih ljudi :)

  8. Ma jok bre ja sam fino dete.
    :)

  9. nisam ja ni rekao da nisi... samo mora da si i ti neka poznata, čim si se sretala sa toliko poznatih ljudi :)

  10. ја сад кад размислим, никад нисам ни причао са неким ко је познат, једноставно и кад их видим на улици немам жељу да им се јавим.. Иако су рецимо то Сергеј или Милић које баш готивим. Једноставно немам неки трип да су они нешто битнији од мене на целом овом свету и онда ме апсолутно боли курац.... и да наздравио сам са Блажом, али само зато што је он био неки водитељ на некој Марлборо журци па као нешто нас испитивао, мене и ортака, и ми као имали чаше у руци и као ај живели то је то ... остале јок... и мислим да би једини кога бих исцимао да идемо на ћепс био Дарко Рундек, значи њега кад бих видео пришао бих му... ето

  11. Joj ja nikad ne bih mogla da priđem tako nekome i kao "Eeeej ja došla da se upoznamo, baš si kul, lepo pevaš/sviraš/glumiš, jebač, ej, štagod" Nemam petlju za tako nešto, pa ne znam ko da je u pitanju...

  12. Pada mi na pamet samo državni tužilac BIH. Popio kafu sa čovekom unutar obruča specijalaca. Prisela mi kafa i sve.

  13. Ja stvarno poznajem dosta javnih osoba, ne nabrojah ih ni pola, jer dosta njih većina populacije ovdje ne zna, kao što ni ja ne znam za neke od gore nabrojanih...no htjedoh reći slijedeće: kako najlon veli, sve su to ustvari manje-više obični ljudi!

  14. Ja sam sa nasom legendom - Ikodinovic - i ako sam VATRENI GROBAR sa - Sasa Stamenkovic - (golman zvezde) moj dobar drug se druzi sa njim.

  15. Sasa Stamenkovic - (golman zvezde) moj dobar drug se druzi sa njim.

    A jel ste pili ili ste samo nazdravljali? :D

  16. u kafanu sta moze da se radi. On je inace rodom iz Kopasnice xD selo koje se nalazi u blizini Leskovca :D

  17. hahahahha kakav lik, nisam znao za ovo!!!

  18. sa onim voditeljem Survivora, Andrija kako-li-se-zove
    sa Milanom Kalinicem (igrali utakmicu am. fudbala jos tamo 2004-05, sjebali mu nogu, pa ga slikali golog u svlacionici i tripovali ga da cemo da posaljemo slike u Svet)
    sa Kristijanom Golubovicem
    sa Legijom (bili klinci i zajebali se pa seli za njegov separe, njemu se svidelo pa nam okreno par tura, jos onomad kad nije bio "jako" poznat, 2000-01)
    sa Kebu Stewartom sam izlazio aktivno par meseci u Piping i Studio (NS) kad je igrao u Vojvodini (i sad se cesto cujemo na fb i skype)
    sa Reggie Freemanom par puta, kad je i on dosao u NS
    sa Sasom Curcicem
    sa Marchelom i Shortyjem
    igrao basket sa Banetom iz Sunshinea
    odvalio se sa Ajs Nigrutinom, Timbetom, Mikrijem, Moskrijem i Eufratom i onim Bicarkama
    fljusno pice po Mianu Gurovicu (namerno; jebo je profesorku na koju sam se lozio u gimnaziji)
    sa Sergejom Trifunovicem u kafani Kucerak u NS
    prosao pored Rijane (sedeo par redova iza nje u avionu)
    prosao pored one Kelly iz Destiny's Childa u Londonu na aerodromu (kakva picka krv ti jebem!!!)

  19. Е, и ја сам скоро седела са Сергејом Трифуновићем у Пабу. Кул дечко, духовит и то, али бољи је наш Хуго :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.