S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. to budala prvoklasna, ne zna dje je levo XD
    bio uleteo u (pokojni) Kucerak, mrtav odvaljen, sam, a mi imali sto i ono kao "aj s nama"

    a ko je Hugo?

  2. Au šogune, pa ko si ti? Mira Adanja Drobnjak? :)

  3. Хуго

    Они много личе, па зато.

  4. frenki, nisam, nego me svuda ima i vazda se neke nebuloze meni desavaju XD

  5. Au šogune, pa ko si ti? Mira Adanja Drobnjak? :)

    I ja isto pomislio. Ja profesionalno i privatno ćaskao sa:

    Rajanom Bejlijem, Amerom što je igrao vaterpolo za Partizan
    Muhamedom Nahbanom, palestinskim ambasadorom
    Albertom iz So Sabija
    Draganom Đilasom, Slavicom Đukić-Dejanović i još mnogo jebenih političara, mrzi me da nabrajam
    Vanjom Bulićem
    Žarkom Paspaljem
    I pola odbojkaške reprezentacije Srbije, sa nekima od njih sam zajedno odrastao i naosvajao se medalja

  6. Lepo je to...ja baš nisam upoznao toliko tih poznatih.

    Zato sa upoznao Bokija Rusa koji je jebeni car. Pekli zajedno rakiju...bogotac.

    Saću opuznati Žareta i Gocija čim zapjevaju negde u okolini.

  7. Ја сам са својим чланом родбине који је један од најпознатијих људи на Балкану, много пута, али не бих вам баш рекао ко је он. Проценићете ме потпуно погрешно.

  8. pa sta ako i protumacimo?
    meni su rodjaci s jedne i druge strane 2 mozda i najpoznatija coveka na balkanu (u onome cime se bave), a nisam ih ni upoznao :)
    glupo mi sad ono "e znas mi smo rodjaci, ja sam sin tog i tog..."

    reci ti nama, pa cu i ja :)

  9. Нећу, нећу, ово ћу ипак задржати за себе. Не замери, али мислим да је тако боље. :) Хоћу да се поштедим тролова.

  10. Svirao sam sa Čanak dr Nenadom. S Neđom Kostićem svake nedelje u mesari čekam, živi kralj preko puta mene. I trenirao sam kod Vanje Grbića, al' je upao u finansijsku krizu pa zatvorio klub posle 2 godine. A drao nas lopovčina.
    I da, verovatno moje najveće iskustvo je kada sam podelio svinjski but sa Borom Drljačom na poselu za doček 2011.

  11. buxno, pisi na pvt :)

    e da, zaboravio sam, odrali smo se od rakije sa Erom Ojdanicem u njegovoj kafani kad smo isli na more, KOJA JE ONO DEBILCINA NARKOMANSKA!!! zapili se s njim, nesto blejali, on nas zgotivio i nista na kraju nije dao da platimo! garant je za sat vremena aboravio da smo ikad i postojali XD

  12. Био сам клинац кад сам попио пиће с овим ликом:

    http://www.novinepress.co.rs/upload/boxImageData/2007/08/26/9678/0901-400.jpg

    Ћале се нешто знао с њим, немам појма ни одакле ни како. У свакомслучају, деловао ми као много готиван лик. Мада опет, шта сам ја тад знао, био осми разред. Пар година касније сам прочитао уновинама да је ухапшен, јер је гузичио неке малолетнице. И сад се нешто јебава по судовима, ал немам поуздане информације, па ако неко зна, нека ми каже.

    Добар играч је био, иначе.

    А од других познатих људи, седео сам с Драганом Николићем, Дулетом Вујошевићем, Дудом Ивковићем, Галетом из Кербера, братом од Сергеја Трифуновића (не знам како се зваше), с покојним Момом Капором, Нелетом Карајлићем итд.

  13. zakasljavanje Da krenem: Inspektor Blaza (nakon nekog kviza smo otisli u kafic)
    Manda (ortak mog ujaka)
    Posmatrao svadju mog burazera i Sase Popovica
    Duda Ivkovic ima gajbu blizu mene
    Jovica Cvetkovic (bivsi selektor rukometne reprezentacije) takodje
    Ognjen Amidzic (upoznao se sa njim kod drugarice na zurci).....

    Ako se setim jos javicu =)

  14. aj da bumpujemo temu malo...
    da dodam na spisak i Lee Mana, sad na Exitu

  15. Pio pivo sa Natašom Bekvalac. Dara Bubamara me zove često na žurke, nisam stigao na poslednju zbog ispita. A inače stalno ovi iz Granda prave sranja po tim kućnim žurkama. Sa Đoletom Balaševićem se sretnem kod kontejnera, kad izbacujemo smeće. Maja Gojković mi sređivala neku papirologiju, a Lane Jovanović i Miloš Krasić redovno okreću ture kad su u Novom Sadu.

  16. Dube, pa ti si takoreći poznata ličnost. Vidi da te proguraju...

  17. Dara Bubamara me zove često na žurke, nisam stigao na poslednju zbog ispita.

    Ti si moj idol.:)Moj komšija je fudbaler,pa me je on upoznao sa Stevanom Jovetićem.Nijesmo pili ništa.:)

  18. A Džej, koji je to lik. Na svakoj žurci vadi šibice iz džepa i dere Sašu Popovića.

  19. Devedesetih sam visio sa Kojotom, Eyesburnima i tom ekipom. Šta smo sve konzumirali, recimo da je bilo više od piće, više od mladića, više puta.

    Što se tiče samo popijenog pića, bilo je po jednom ili više puta sa:

    Zoranom Živkovićem (piscem)
    Zoranom Živkovićem (ex premijerom)
    Vojom Nedeljkovićem
    Dekijem Pantelićem
    Ognjenom Amidžićem
    Marinkom Madžgaljem
    Ćomijem Vlakulinom
    Ljilja Stjepanović (matora iz "Selo gori", super lik)
    Tijanom Milošević (prva violina filharmonije)
    Onom Sandrom što je vodila "Najslabiju kariku"
    Kikijem iz Pilota
    Mićkom Ljubičićem
    Vojom Žanetićem
    Kesićem, kako se beše zove, fajront republika
    Onim što drži stendap u Bitefu, zaboravih kako se zove, a i nije nešto poznat
    Ciklontronci, mada u stvari Šaponja, Čavića sam samo upoznao
    Džoni Racković
    Vasil Hadžimanov
    Onaj Džoni iz operacije trijumf, ok je decxko
    Bruce Sterling (SF pisac, muž Jasmine Tešanović)
    Cory Doctorow (SF pisac, boingboing.net)

    A jebo me pas mogao sam da visim s Manu Čaoom na afterpartiju kada je bio koncert na Tašu, ali me zeznula tadašnja devojčica, nešto joj kao bilo trulo da se uvaljujemo preko ortaka koga nismo baš toliko dobro znali... Ma

  20. Aj sve što si nabrojao, ali afterparti sa Manu Čaom. Eeeeeeeeeeee...
    Valjda ti se isplatilo :DD

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.