S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. Pazi, mogla bi da nas upoznaš, tada bih ti sigurno oprostio ovo nedelo :)))))

    Da, Džimi, tačno je. Sere u kesicu, jer mu čmaka ide iz stomaka :)))))

  2. Mrmune, umro Bajaga :)

  3. Ti, sinak, ne znam kako ćeš da se iskupiš za te teške reči :))))

  4. A možda se nadje neka koelginica sa Vuke, širokogruda naravno, da okaje ove moje grehe kod tebe? :)))

  5. Umrla Maja Žeželj!

  6. Ćut', more, nasmejani, vi'š štačovek kaže! Umrla Maja Žeželj!

  7. Је л' стварно Маја Жежељ? Мислим, умрла?
    Узгред, Бајага ти је гејчина.

  8. Evo, kaže Blek.
    A Žika Baba? :)))

  9. Жика му је фурунџија.

  10. umrla majav Žeželj.

  11. Ај нека јој је лака земљица црна.

  12. Ko je ta Žeželjeva? Pjevač?

  13. Узгред, Бајага ти је гејчина.

    http://www.youtube.com/watch?v=sbeIYV10ic8

  14. Pio sam pivo u parku sa Srdjanom i Miroslavom iz Alogije.
    Al' oni i nisu nešto poznati.

  15. e, ja sam nekoliko puta pre par godina u herceg novom pila sa onim voditeljem sa sos-a, milošem, zaboravih mu prezime...
    ali je lik ipo, gotivan skroz

  16. Пио сам пиће на матури са зубатим Војом. Имам чак и слику. Сад ме мало блам, ал јеби га, био сам пијан.

  17. Šta pio s njima!?
    Jebavo!!!

  18. Milos Topalovic=Voditelj sa SOS-a, inace budaletina na 3 :D

    A pio sam sa (Sad ce lapo vukajlije da me proklinje :D) Ivanom Ivanovicem. Odusevio me covek, jako gotivan lik, iako sam imao losO misljenje o njemu

  19. Danas na sajmu, pričao sam Marčelom i pio kafu. Diskutovali smo o umetnosti, def metal i politici. Mnogo gotivan lik.

  20. meni ne treba poznata licnost da bih pio.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.