S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. Gambi, hajde da je iskoristimo. Dok je pod uticajem :D

  2. Zeza tebe koordinacija oko-ruka. :)

  3. samo ti zezj prebic tebe moja vlada kad joj buden rekla da me diras

  4. Mikijem iz v brata, Slobodanom Trkljuljom, progovorio reč dve sa akterima France 98, Brian Tracey me je potapšao po remenu i poželeo sreću,

    reko sam sudiju Radomanu da se jebe, al sa bajsa pa sam pobegao, čuo sam da je lik tuka sve momke koji mu pojebu kćerku...

  5. Vlado Georgijev, Marija Šerifović, Dragan Marković Palma.

  6. marija šerifović - aaahahahahahhahhahahahahahhahahahah

  7. zaboravio sam pored bit strita da navedem i lepu lukic...ako se setim jos nekih javljam

  8. Ja sam ljetos pio pod Dodikovim šatorom na vašaru, sjedio u prvom redu i poslije došao i on. Valjda se ovo računa.
    Kad mi je dosadilo, ja prešao u susjedni šator, na ćevape, i onda Mićko krenuo da pjeva, a milina ga slušati. Da nije krenuo u politiku, mogao je biti glavni u Grandu.

  9. Zbog prirode nekadašnjeg posla dolazio sam u dodir sa masom poznatih ličnosti, i od svih likova sa estrade u najlepšem sećanju mi je ostalo bančenje sa Kojom i Bjelogrlićem u Filmskom gradu... tj ostali su mi fragmenti sećanja...

  10. Zimonjic, Vemic, Ljubicic, Danilovic, Strongmen, predsednik ICTR, Lopusina, D. Lucic, Vidojevic, Hocevar, Lepa Lukic, sin Dragan, Rambo Amadaus, Mauricio Masari...

  11. Popio sam dosta pica sa domacim muzicarima,a izdvojio bih dvojicu strendzera,a to su Tomas Haake iz benda Meshuggah i Jukka Nevalainen iz Nightwisha.Sa Tomasom pivdzanu s nogu,a sa Juliusom flajku Jegera.

  12. Borom iz Riblje Čorbe.. nmg očima da ga gledam, al' ćale se od malena loži na njega.

  13. Ja sam od jednog muzičara užicao zeleniša, i još mi čoek dao i papir. Bend nije poznat toliko, al je vrijedno pomena.

  14. bajom malim nindžom

  15. skapirao sam da je vecina nas bila sa lepom lukic...drustvena neka ta lepa

  16. sa Šerifom Konjevićem - jako kul lik

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.