S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. hm da vidimo lepe uspomene :indexovci,matija beckovic,mima karadzic,milan kalinic,olivera viktorovic,sinisa ubovic,sa bivsim ambasadorom amerike montgomerijem,petar popovic...da dodam, mica milovanov i melita bihali...

  2. Pajko, sta ti je sa temom?

  3. Sa Ivom Andrićem pili svako po tri crna točena, a sa Koeljom igrao basket (ako se i to računa)

  4. Са Стојаном Жупљанином, хашким оптужеником :]

  5. Sa Nebojsom Glogovcem sam 2002. godine na Sv. Stefanu par dana i pio i vario buksne. Okej lik...

  6. Sa Vlade Divcom sam išo na kurve, a sa Isidorom Bjelicom na splavarenje. Ok lik Isidor!

  7. ja bih pohvalio bas melitu bihali par puta smo sedeli za stolom i bakica je mnogo dobar lik

  8. Jebo vas bog, vi svi neki celebritijevi! Ja s nikim! Čak ni sa Lepom Lukić!!!

  9. Mićko krenuo da pjeva

    Mislim...prvo pa mićko :P

  10. Popio bih ja sa svima ako će platit

  11. aj ne budite gejčine, ugovorite da i ja sa nekim popijem kavu. makar sa Kebom...

  12. kizo nemoj da si takav...ja sam montogomeriju nosio namestaj na 5. sprat, zamolila nas njegova zena Lin......e sad koliko se mozes pohvaliti popijenom kafom sa ambasadorom usa....al mislim da mi je grbaca onako poprilicno pukla.....serem im se u kafu)

  13. Ma nosio bih ja i na šesti sprat samo da budem celebriti!

  14. Sa Gambyem pijem toliko veoma cesto! Uopste se ne stidim toga!

  15. sa Bogdanom Kuzmanovicem

  16. Sa Sašom Ilićem, Vladimirom Ivićem, Zvonimirom Vukićem, Vladimirom Vermezovićem i celim timom KK Partizan na proslavi titule u kafiću CBS, prošle godine.

  17. sa Ajzakom na deetronu u SKC-u 2003 cini mi se xD i buxne naravno @..@

  18. Ja davno slavila 22. rođendan u restoranu u Budvi,a pored bio gazda-Jezda.Je l' se to računa? :)

    Tad je bio baš celebrity :))

  19. Sa Zmajem od Šipova.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.