Prijava

realno, ako ne bi ovde kenjali šta bi radili?.. možda neko i ima život van ovog, ali ja ne...

Дуб, ти причаш о гејевима, а имаш Џерардову буљу на аватару. ;)

Дуб, ти причаш о гејевима, а имаш Џерардову буљу на аватару. ;)

Узе ми реч из уста. Забрињава ме што сам почео исто да мислим као овај Самхаин. Или је он почео да мисли као ја?

realno, ako ne bi ovde kenjali šta bi radili?.. možda neko i ima život van ovog, ali ja ne...

Ко данас има живот? ::)

NIKO BRE...EL SI VIDEO POSKUPELI GREJANJE..ZA 30 POSTO..EJ MENI INFOSTAN UPLATNICA BILA 7500..SAD ĆE BUDE 10 HILJADA...PA KAKO DA IMAM ŽIVOT...

vičem, iznervirao sam se...

Узе ми реч из уста. Забрињава ме што сам почео исто да мислим као овај Самхаин. Или је он почео да мисли као ја?

Ево, и ја се то питам већ данима... лоше, лоше...

NIKO BRE...EL SI VIDEO POSKUPELI GREJANJE..ZA 30 POSTO..EJ MENI INFOSTAN UPLATNICA BILA 7500..SAD ĆE BUDE 10 HILJADA...PA KAKO DA IMAM ŽIVOT...

Замисли како је тек овима што плаћају и ктитора...

sreća te ja nisam taj...ktitor...

samhaine imas ovde al treba se registrovati
http://www.filmonlineforum.net/index.php?topic=5562.0
edit nemoj skidati ako vec nisi poceo bioskopska verzija pa je ocajan kvalitet

NIKO BRE...EL SI VIDEO POSKUPELI GREJANJE..ZA 30 POSTO..EJ MENI INFOSTAN UPLATNICA BILA 7500..SAD ĆE BUDE 10 HILJADA...PA KAKO DA IMAM ŽIVOT...

Ја не плаћам грејање. Стан ми је толико мали, да се грејем на компујтер и фрижидер. Тако да... То ме не дотиче, а видим да се сви жале на ТВ.

a za gorile imaš?..a za grejanje nemaš?..pa da...

Uuuuuuuuuuu sad dodjoh kuci

Lullaby je zensko i to dobra riba.

Dzimi nije gej.

Virtual je gej

Ciji god da si dupli opaše ti virtual svo zensko u familiji izmedju 20 i 30, tak'e najvise volim

A sad moz' da me banujete

Ш'а се примаш, чо'ече? Џаба бан да пијеш због дуплог.

Што је џаба и богу је драго.

Bolje opsuj nešto žensko nekome sa autentičnim nalogom. 'vako jebeš uzalud.

Nikad jebanje nije uzalud. Talenat je jedan posto, vežba devedes devet.
Tako mi bar rekli.

Pa iza tog duplog sedi ziv covek i on zna ko je, a ja se bar ne krijem kad psujem, a on kad kleveta nema muda da to uradi sa poznatog naloga.

Ja ne saljem PVT ima da ga napusim opet samo ako se javi.

Virtual, nemoj da se ljutiš što ti je rekao da si gej. Nema razloga da se stidiš. Nisi sam. Znaj da u svetu žive hiljade i hiljade momaka koji se osećaju isto kao ti i ja, i jednoga dana ćemo se izboriti za našu stvar. Tu smo da podržimo jedni druge. Pravda za dukatlije!

Jao ljudi kako ne shvatate da smarate.
Meni nije smešno, nikome nije smešno. Smarate sa kretenskim duplim. Jebote.

@ДeкиLGBT

More Deki pazi i ti sta pricas. Doma radi sta oces, ali meni ne izlazi na oci ni stvarno ni virtuelno. Idi tamo na paradu pa trazi pravdu. Kod mene je neces dobiti.

Јеботе, Виртуал, шта се па ти примаш, који пимпек? :)
Ај провалићемо чији је ово дупли. Вероватно је исти човек.