Prijava

Ајд сада Сосе и Лале да вас видим. Значи од Кикинде преко Зрењанина до Панчева и Вршца... Кажите зашто волите Банат, зашто не волите Банат, где би сте живели да не живите у Банату. Имате ли њиве? Како где шта радите, чиме се бавите. Може ли некакво окупљање да падне?

Ja sam Beograđanka, ali se moje naselje fizički nalazi u Banatu... Nemam njivu, nažalost. Imam li prava na raspravu u ovoj temi?

А ја сам онда из Срема јер технички сам са друге стране реке... Додуше ни ја немам њиву...

Ja sam bogami u centru. Samo mi njiva fali.

Наравно расправе су добродошле. ЈА банат рачунам до панчевачког моста :)
Интересује ме колико на Вукајлији има Банаћана!

Ја имам јаке везе са Банатом. Иако тамо никад нисам живео, савршено ми одговара. Волим равницу, волим да једем кад одем тамо, волим што је све спорије.

Odlično! Ja sam na zrenjaninskom putu. Nije mi lako. Nemam ravnicu, ali imam močvaricu, jer živim uz Dunav.

А ја ни мочварицу...

Onda nemaš ni komarce koji napadaju u rojevima, kao u crtaćima.

Evo ja sam iz Kikinde,imam njive,vocnjak i vinograd,zivim sporo i 'ranim se natenane jer volem Banat i jos volijem Vojvodinu!

@Mirjana The Great.

Krnjača nije Banat. :)

Tehnički sam onda i ja Banat boj.

Što se tiče tru Banata,kapiram da je tu najbolji has u državi.Majka mi radi u Opovu kao lekar već dugo godina i često laloši donose nešto za has jer su je već zavoleli tamo dosta.

Pa to je fantazija.Slano,slatko šta oćeš.

I ljudi kao ljudi mi se dopadaju ono što sam ih upoznao.

Jedared sam bio u Zrenjaninu isto.Vrlo lep gradić.

Pa... fizički jeste.... Sve do Pančevca je Banat :)

Pa i na tarabi na piše pička. :)

Ajde,da ne spemujem temu. :)

Панчево, Панчево најлуђи је град, ко не воли Панчево, нек га пуши сад.

Jedared sam bio u Zrenjaninu isto.Vrlo lep gradić

Meni nije posebno lep, siv je prilično.

Ја сам живела у Зрењанину једно време и постала сам меланхолик за стално. Додуше, томе је доста допринела и једна посета Сенти.

Панчево је најлепши град. Небо има 1000 нијанси.

Ја сам Банаћанка.
:поносно и свечано додаје своје име на листу:

ja sam lala koji je migrirao u backu...vrsac i okolina-svaka druga kuca rod...o.O
to mi reklo par riba koje sam muvao...."e, jel znas da sam ti sestra? moja baba i tvoja cukunbaba su sestre od baba tetke"...."cekaj mala..koje je to koleno?"

I ja sam Banaćanka,pravim rinflajš samo tako! :)