Prijava

Daklem, naslov govori sve. Da li samo pravi mušarci mogu da budu tobdžije?
Samo oni koji su toliki alfa mužjaci smatraju da tršenje tipa predstavlja ultimativni izraz moći?
Da li bulja, bez obzira da li je muška ili ženska, predstavlja "Pièce de résistance"?
Samo muškarac može da odradi dobar felacio?

Не знам, али мислим да је више геј кад си тобџија, него кад си фурунџија. :=)

što džimi? argumentuj čoveče!

dotter, ne sablažnjavaj se, daj mišljenje, kakvo god da je - neka cveta stotinu cvetova

Џими, брате мили... Јебо те ја мање геја, ако си ти здрав у главу :Д

Па, фурунџија можеш да будеш чак и ако ниси геј. Мислим, свако може да га прими у буљу. А да би био тобџија, мораш прво да се попалиш. А ако те пали мушки дукат, значи да си геј, јебага? :)

hm, ali, mene zanima konkretno - u čemu je razlika između muškog i ženskog dukata? fizionomija je ista, zar ne? Tipovi vole ženski dukat jer je usko, jel tako? Muški se ne razlikuje... ili postoji neki psihološki momenat?

ja znam npr, da arapi (oni bogati) vole da krešu dečačiće u bulju, to im je ultimativni izraz moći.. po principu "mnogo sam jak, razvaljujem mladalačke rčeve, može mi se..."

hm, ali, mene zanima konkretno - u čemu je razlika između muškog i ženskog dukata? fizionomija je ista, zar ne? Tipovi vole ženski dukat jer je usko, jel tako? Muški se ne razlikuje... ili postoji neki psihološki momenat?

ja znam npr, da arapi (oni bogati) vole ta krešu dečačiće u bulju, to im je ultimativni izraz moći.. po principu "mnogo sam jak, razvaljujem mladalačke rčeve, može mi se..."

Постоји тај психолошки моменат што, с опроштењем, овамо јебеш жену, а овамо мушкарца. :)

Ово друго су радили и грчки филозофи. Што се тиче тих дечачића, мислим да им је више гушт да трпају дечачиће који су до извесне мере десексуализовани, јер вероватно немају сви развијене секундарне полне карактеристике, него да трпају одрасле мушкарце.

Е, сад, зашто бирају дечаке, а не жене, то већ не знам. :)

Lemajić... A šta ti misliš? Je l' ga primaš ti u dukat?

овамо јебеш жену, а овамо мушкарца. :)

pa šta fali muškarcima, ja baš volim da ih jebem ;))))

који су до извесне мере десексуализовани,

nešto kao manekenke daskare? onda mu to dođe na to da je ljudima (nekim) važniji sopstveni fizički osećaj, naslađivanje sopstvenim fizičkim nadražajima, i žele da maksimalno depersonalizuju osobu koja im služi kao alat za postizanje zadovoljstva... u tom slučaju potpuno je nebitno da li je muško ili žensko?

Ako vas zanima da gledate seriju na tu temu, 5 sezona ima :)
ima svačega, i muškaraca i muškarčina...
http://www.youtube.com/watch?v=WrcH30WmiRc

mrmune, a šta bi ti voleo da ti odgovorim? ;))))))

pa šta fali muškarcima, ja baš volim da ih jebem ;))))

А је л' би нашрафила ти онај стреп-он накитњак и дала му га мало по дукату?

nešto kao manekenke daskare? onda mu to dođe na to da je ljudima (nekim) važniji sopstveni fizički osećaj, naslađivanje sopstvenim fizičkim nadražajima, i žele da maksimalno depersonalizuju osobu koja im služi kao alat za postizanje zadovoljstva... u tom slučaju potpuno je nebitno da li je muško ili žensko?

Видиш, можда ту има истине.

А је л' би нашрафила ти онај стреп-он накитњак и дала му га мало по дукату?

o ovome se ne bih pismenim putem izjašnjavala ;))))

Pusti šta bih ja voleo, pitanje je jasno. Ja, na primer, nisam probao analni sex.

Pusti šta bih ja voleo, pitanje je jasno. Ja, na primer, nisam probao analni sex.

Али би тако волео да ти га ставим. :Д

da mrmune, nisi mi koherentan - u kom pravcu bi ga probao? definiši se čoveče! :)

svaki analni seks je boles', a ovo za pedofile je dusevni karcinom

edit: a anaus i jeste nevidjeni izvor bolesti, bukvalno

Jebem vas, manite se mene! :P
Lemajo, ensr d kveščn: primaš li ga u rčma i da li si ga ikad primila, makar jedanput?

Džimi, znamo i ti i ja kako sam postao mod :*

a anaus i jeste nevidjeni izvor bolesti, bukvalno

osim ako brižljivo vodiš računa o higijeni...

mrmune, a šta ti misliš? kako ti delujem?
i
ti si mod?! o.O pa tek će sad da ga se naprimaš.... ;))))