Упропасти жељу

  1. i kad si ga konacno nasao, obuces ga, ushicen i spreman da se prosetas carsijom i da svima pokazes kako je kaput prokleto kul .. nailazis na grupu celavih baraba, koje te iz ljubomore prebiju na mrtvo ime i odnes tvoj sivi kaput sa crnim dugmicima
    .......................................
    zelim da nadjem te celavce, da im pokazem sta znam ... haaaaaiiiiiiiiii-jaaa

  2. Nađeš ih i pokažeš im tvoja znanja iz matematike, ali te oni prebiju na mrtvo ime.
    ............................................................
    Želim da se moj sivi kaput sa crnim dugmićima vrati.

  3. iako prebijen donosim ti sivi kaput sa crnim dugmicima, ali ja za njega zelim 200e (ovo je umetnost upropascavanja i zeljenja) :)

  4. dobijaš svojih 200 e, jer meni novac ništa ne znači, ali te na sledećem koraku opet susretnu isti manijaci i uzmu ti novac.
    .................................................................
    Želim da uživam i dičim se u svom sivom kaputu sa crnim dugmićima....

  5. i tako bude ali jednog dana tvoj sivi kaput sa crnim dugmicima izgori u pozaru ... i ne mozes sebi da oprostis sto si ga ostavio samog u garderobi obliznjeg restorana
    ...........................................................................
    zelim da barra okaci vise primer te igrice!!!

  6. okaci on lepo tu igricu,al je niko ne igra..zato sto se ljudi smorise od toliko iscekivanja iste!
    ----------------------------------------------------
    zelim da spavam sa crncima!

  7. I tako te natakati neki 50 cent na svoju oklagiju a tebi ispadnu oči i napravi ti luft među nogama.

    ......................................................................

    Želim da vozim F1

  8. i vozila si formulu 1 i takmicila se sa najboljim takmicarima, al nisi pobjedila zato sto si svinja, i ujutro kad si se probudila vidjela si da ti je krevet mokar, od goriva koje je isteklo iz tvoje piše...

    zelim da jede govna ova osoba sto se upise ispod mene i pokvari mi želju.....

  9. Ali se nisam najeo govana zato što ti se zapušio probavni trakt.
    Želim žele zeku...

  10. Neocekivano se nalazi bas tu na tvom stolu. I taman da zagrizes poslednji zalogaj, dodje ti unuk i pocne da place kako si mu pojeo. Kuka, vristi. I zna da ne moze da dobije istog, ali mu je lakse ako ti ne uzivas u njemu. Zato te natera da ispovracas.
    Zelim da umrem.

  11. umrla si i dosla si na nebo kod svetog petra...al te gor nemogu primit zato sto je pretrpano i nema mjesta i vrate te na zemlju u obliku leptira, i tako letis sa cvijeta na cvijet i tako letis i letis, i posto neki leptiri zive samo jedan dan a ti si od njih umres taj dan i ponovo kod svetog petra i kad dodjes gore on sav nazivciran kad te vidio i kaze ti..pa u pm jesi nestrpljiva pa zar nemores pocekat koju godinu i kaze ti haj kad si toliko navalila pusticemo te u raj pa tamo ima puno cvijeca i lijetaj sa cvijeta na cvijet.... i taman stojis pred vratima raja kad odjednom cujes neko zvonjenje, zvonjenje ostaje sve jace i jace i odjednom se probudis u svom krevetu i ugasis budilnik opremis se i odes na poso i svima pricas kako si imala lijep san.........

    zelim proves jednu noc sa Monicom Belucci

  12. Vi tako uzivate u prelepoj noci , ali ona ti ujutru kaze da je tranvestit.
    Zelim da jedem cokoladu.

  13. I ti pojedeš čokoladu, ali je bila sva crvljava, pa se crvi počnu oplođivat' u tvome stomaku, iziju ti crijeva i lijevu stranu mozga.
    Volio bih da dobijem milion eura na lutriju...

  14. Dobijes, ali kad krenes da ih uzmes zgazi te autobus.
    Zelim da izlecim levu stranu mozga.:-)

  15. ej jel mi vjerujes da sam znao da cu takav odgovor dobit,,jesam majkemi..hehe

    jedes cokoladu i jedes i jedes i jedes, i jebes, i jebes i jebs i jebes...i nisi primjetila kad si sa cokolade presla na sex i zaboravila si prezervativ i ostala trudna sa cokoladom, i sad si trudna i rodices bombonjeru...a otac bombonjere je neki crnac po imenu coka-man...

    zelim da ovaj moj komp prestane stekat i da pocne normalno da radi...

  16. Dobijas pare od anonimne osobe koja je videla tvoju zalbu za kompjuter i od tih para kupujes novi. Pritom si stari unistio iz osvete koju si spremao godinama, skakao si po njemu, ispisao se na njega i na kraju ga polio benzinom i zapalio i ostavio pored kontejnera. Palis novi, tek kupljeni kompjuter, nabudzen do jaja izlazis na forum kad odjedom od silnog opterecenja prekine ti se veza sa serverom i nastane varnica na modemu, zapali se papir pored njega, zapali se cela gomila papira, jedan papir pada iza kucista i varnice nastaju svuda u njegovoj okolini! 10 sekundi kasnije ceo kompjuter gori, onitor je izazvao manju eksploziju i zahvatio zavesu, zavesa zahvatila krevet......

    hihi, kako sam zao :)

    ----------------

    zelim da prodjem odlican ove godine

  17. Završiš razred kao odličan, al' si pod prokletstvom da stalno dobijaš samo petice, tako da na faks zaboravi.
    ----------------------------------
    Želim da budem superheroj.

  18. Kada si postao superheroj, razboleo si se i dobio neizlecivu kijavicu i neizleciv proliv ...

    Zelim da nadjem lek za dogove muke :)

  19. Pronadješ lek i izlečiš ga. On je strašno nervozan, pošto je predhodnih 20 dana kenjao svaka dva sata, pa izudara prvog koga dohvati - tebe. I još te sakrije u podrumu, pošto je superheroj, da ga ne blamiraš pred obožavaocima.

    -----------

    Želim da postanem počasni član društva ljubitelja vina i da dobijam po litru dnevno do kraja života.

  20. postanes član tog drustva ljubitelja vina i odluce da dobijas po litru vina na dan, odes tog dana doktoru i on ti kaze da ti je ostalo jos samo tri dana do kraja zivota...

    želim da raskinem sa ovom svojom curom, jer mi ide na zivce

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.