Упропасти жељу

  1. zelim mladu devicu od 15 leta veceras u mom krevetu,a da je zdrava lepa i da dodje sama i da je zeljna kresanja

  2. I ta mlada devica dodje zdrava,prava,zeljna kresanja....Vi tako lezite u krevetu taman vas obuzela strast,ljubite se,grlite se i oboje zeljni puno strasti,oboje zeljni vodjenja ljubavi,ali tu strast i zanosenost prekida zvono njenog telefona na kojem upravo pise ime njenog 6 godina starijeg decka koji bi mogao da te zdrobi svojom velikom misicavom nogom ukoliko sazna da si sa njegovom devojkom.....
    ------------------------------------------
    Zelim da bacim bombonu u djubre koju upravo jedem (slatku)...

  3. I nekako si uspela da ispljuneš ono bombone što ti je ostalo, ali si promašila kantu i bombona ti se zakotrlajla po celom stanu i pokupila sve dlake i prašinu sa patosa, a tebi se toliko usladila da si morala da je vratiš nazad u usta :D

    ...................................................................

    Želim prada cipele iz najnoveije kolekcije za 2010 godinu, koje još ni Viktorija Bekam nema.

  4. Donosim ti moje cipele i ti ih obuvaš, međutim iskrivi ti se kičma, završiš u koritu, sa paralizom od brade, na dole.
    .................................................................
    Želim da me neko poliže.

  5. polize te azis
    .....................
    zelim mladu devicu od 15 leta veceras u mom krevetu,a da je zdrava lepa i da dodje sama i da je zeljna kresanja,koja nije ponela mobilni nema oca majku brata decka niti koga da me bije,a ja zakljucao vrata a pokvario zvono...

  6. Sve to dobije[ i na kraju se ispostavi da je tvoja devojana Osama bin Laden.
    ................................................................
    Želim da ostave Britni na miru.

  7. ostave ono britni na miri a njoj se zatre loza od tuge
    ....................................................
    zelim kalashnjikov

  8. i dobio si kalasnjikov, ali u trenutku kad si ga uzeo u ruke opalio je i razneo ti glavu.
    ..........................................
    zelim novi post na ovom forumu

  9. zelim i ja
    .............................
    ocu ocu ocu,ne znam sta cu vi recite pa pokvarite sami zelju koju izaberete

  10. i pocnes da pises novi post na forumu, onda nestane struja...

    zelim da zivim u nekom drugom gradu...

  11. i odes u neki grad kad tamo erupcija vulkana a jedino bezbedno mesto je tvoj grad
    ...........................
    zelim casu mleka

  12. Mlekari štrajkuju i prosuli sve zalihe mleka u Dunav.
    --------------------------------
    želim da mi neko sredi haos po kući

  13. i sredi ti neko sve po kuci i tako to,a ti se probudish
    ...........................
    zelim novi komp sa garancijom od 5 godina

  14. i onda saznas da se kompjuteri vise ne proizvode..

    hocu cokoladu..

  15. e nedam ti cokoladu
    .................
    opet ocu mladu devicu od 15 leta veceras u mom krevetu a pritom da je zdrava prava,da nema roditelje,decka,bracu,sestre i nikoga ko ce da me bije,a oce da se ,,,,,(bip)

  16. i dodje takva kod tebe ali tebe aparat izda
    ............................................
    zelim svemirski brod

  17. u trenutku kada ti ih daju, ispadaju ti iz ruku i padaju u provaliju..
    hocu da putujem..

  18. i krenes ti na put, ali negde izmedju albukerkija i mesopotamije, pukne ti tocak, sletis sa puta i otputujes u vecna lovista ...
    ----------------------------------------------------------------------------
    zelim zlatnu ribicu

  19. Dobiješ zlatnu i ribicu i neguješ je...danima, nedeljama, mesecima, pa i godinama.I živi tvoja ribica, živi, i čudiš se ti kako jedna zlatna ribica može toliko dugo da živi, kad - jedne večeri, slučajno, zbog gorušice se budiš i čuješ čudne zvuke iz tvoje dnevne sobe.
    Silaziš, u bade mantilu niz stepenice i proviruješ, misleći da su to provalnici - ali to nisu provalnici.
    Vidiš svoju ribicu, koja je skinula masku i izgleda kao nešto izmađu jednookog krastavca i povraćke - tvoja ribica je, u stvari biće iz udaljene nam, druge dimenzije, i baš u tom trenutku je čuješ kako ona razgovara sa svojim vrhovnim vođom iz druge dimenzije, preko svemirskog telefona o uništenju ljudske vrste i vidiš je kako nešto vadi.
    Nekoliko trenutaka kasnije, sve nestaje, i pre nego što si postao svestan i nalaziš se u crnoj rupi, usisan, bez povratka u vreme, prostor, ili bilo šta poznato...lutajući tako zauvek, bez smrti, osuđen na večito prokletstvo
    .....................................................................
    Želim da nađem dobar sivi kaput sa crnim dugmićima...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.