Упропасти жељу

  1. i tako dobijes najmanji racun za telefon u iznosu od 10e,i treba da primis nagradu za tako malu potrosnju u iznosu od milion eura. Krece ceremonija i sve je po pesu kad stize radnik iz mreze tvog operatera i kaze: RACUNAR JE GRESKOM OBRISAO DVE NULE....

    zelim da budem madjionicar

  2. Postaneš i nestaneš. :D :D
    ---------------------------------------
    Želim mačku koja je isti Garfild!

  3. dobijes ali ga prvog dana zgazi kamion
    ____________________________________________
    Ja bih da sam andjelina dzoli

  4. Postaneš, i ubije te Etiopljanka jer si htela da usvojiš njeno dete...
    ---------------------------------------
    Želim da osvojim Srpski San.

  5. Ne mozes, ja sam Andjelina Zoli.I tacka
    -----------------------------------------
    Ja zalim da me Gvozdenovic vise zaprosi

  6. joj bas ne zelim da ti upropastim ovu zelju,nek je sreeeeecno.
    Ja zelim da napravim spansku seriju

  7. I napravis je...i postane popularnija od Ruzne Beti, Ruzne Leti Ruzne Zimi i Ruzne koja Leti.
    U tvoju kucu nagrnu pisma fanova, i ti ih citas do kasno u noc.Sveca koju si ostavila da bi videla sta citas ti se srusi na pisma i zapali sve - tvoju kucu, sav novac koji si sagradila i nastavis zivod kao poludela prosijakinja...
    ---------------------------------------------------------------------
    Zelim da se Svemir i Vreme rscepi na pola.

  8. I rascepi se. I ne dodje chuck noriss. I ne zahije sve to nazad. Ali ti zavrshish u vremenu, a sve ostalo u prostoru. I ti imash svo vreme ovoga sveta, a i onoga, da uzhivash(?!?) u svojoj samoci...

    _______________________________________________________________

    zhelim da nikada ne budem sam

  9. i odjednom te napustise svi a nema sto...

    zelim kafu sa varenikom

  10. I spremis sve i krenes da je kuvas,ali nestane struja;(....Nakon izvesnog vremena struja dodje,i ti opet krenes da kuvas kafu,kad neko zvoni na vrata.Ti otvaras,kad ono na vrata ljudi koji moraju da iznesu sve stvari iz tvog stana,a sa svim stvarima i sporet,jer si imala previse dugova,a sve ti je bilo pod hitotekom;)....
    ________________________________________________________
    Zelim da putujem avionom!

  11. bas ne zelim da ti upropastim ovako lepu zelju

    ja hocu u diznilend

  12. I krenes,spremis hranu i sve ostalo sto je potrebno za put,pa cak i kupis automobil od tolike srece......I kad si krenula sjetis se da ti ne umijes da vozis;(!Sva iznervirana sjedis u sofi i razmisljas ko bi mogao da ti pomogne u ovome i sjetis se svoje naj drugarice....Nazoves je i ona sva srecna zato sto ce nekom uciniti uslugu i zato sto ce jednim dijelom vidjeti diznilend krene do tebe i uz put joj se desi nesreca i ona zavrsi u bolnicu.Ti posle toga izgubis volju i za diznilendom i za svim ostalim....
    Zelim da glumim u jednoj od spanskih serija!

  13. i glumish i propadne tvoj glumachki talenat, obrazovanje i smisao za humor

    ______________________________________

    zhelim neshto bezopasno

  14. OBRISANO

  15. padnes na glavu i dobijes bolest stostruke licnosti,i imas po milion zelja na dan

    hocu dvorac

  16. dobijesh dvorac, a uz njega i duhove... samo bez princa na bijelom konju...

    ___________________________________________

    hocu i ja duhove

  17. dobijes ali kaspera

    hocu da upoznam Genesisa

  18. Upoznajes Genesisa ali shvatas da to nije jedan covek vec da ih ima petorica u bendu

    ---------------

    Hocu da necu

  19. nemoj da hoces

    hocu naslovnu stranu

  20. .....Pozovu te ljudi koji to rade,kazu ti da ne brine oko nicega,sve ce ti oni dati,jer bi za tebe ucinili sve samo da ti budes u tom broju casopisa na naslovnoj strani.....I ti krenes do njihovog mjesta,kad ti ono usput jave da ti je majka dozivjela infarkt,i ti naravno nisi mogla da se slikas jer ce narod sutra govoriti kako si mogla tako nesto da uradis,a majka ti je dozivjela infarkt.....
    ______________________________________________________________________
    Zelim da zivim u dvoru kao kraljica i da imam masu sluzavki koje ce da me sluze....

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.